Surfování Srí Lanka

Láká vás adrenalinová dovolená? Srí Lanka vám poskytne útočiště na svých plážích, kde můžete surfovat, bavit se a seznamovat s dalšími nadšenci tohoto sportu či můžete absolvovat jeden ze surf kempů, kde vás zkušení profesionálové naučí základům i novým trikům.

gat-3264x2448-36

Pro začátečníky i pokročilé surfaře je vhodná právě Srí Lanka. Surfování si užijete díky rozmanitým vlnám, jsou lehčí a vhodné na učení pro začátečníky i pokročilé. V zimním období najdete dostatek spotů v okolí městečka Matara.

gat1-3264x2448-62

Je libo selfí ze slonem? Projíždku na kajaku v pralese? Ochutnávku čerstvého kokosového mléka nebo surfování v ráji na zemi? To vše můžete zažít pokud se přidáte k partě mladých lidí, kteří každý rok pořádají za velmi zajímavou cenu surfovou párty na Srilance. Během 12 dní si můžete vyzkoušet surfovou školu, ve které se naučíte postavit na surf. Podíváte se na nejkrásnější místa na Sri lance a poznáte spoustu nových lidí. Tenhle zájezd je velmi oblíbený a a pokud byste se chtěli přidat podobně jako my minulý rok tak se více informací dozvíte přímo na webu surfcampsrilanka.cz