Tanga

Tanga jsou stále populární, i když svůj velký rozmach už zažily, ale neustále se vrací s novými nápady a jsou tedy stále velkou konkurencí kalhotkám. Jejich variace, řešení, úzké proužky, řasení, umožňují si s látkou doslova hrát a kouzlit. Tak jako právě u nás, kde nabízíme tanga skutečně okouzlující. Snažíme se být co nejblíže představám žen, abychom uspokojili jejich touhu vypadat co nejvíc sexy, žensky a rafinovaně. Vypovídají o tom naše střihy, string proužky, materiály a také různorodost provedení – řasení, dvojité stužky, mašličky, šněrování, aj.

Zkrátka chceme, abyste si připadala sexy a tyto kalhotky využila pod sukni v horkých letních dnech, ale i na příležitosti, kdy chcete svého muže rozpálit a vyvolat v něm touhu. Erotická tanga, kterých nabízíme, také celou řadu jsou skutečně sexy, jejich string proužek, který se Vám nezařezává je velice působivý a vynikne Vám pěkný zadeček. Novinkou jsou svítící tanga, která jsou velmi luxusní a ženě ve tmě svítí. Muž si jí tedy najde a přitáhne k sobě ještě s větší touhou. Kolekce French Bourdour svědčí o jejich perfektní kvalitě a exkluzivitě. Pořiďte si k nim i luxusní zářivou podprsenku Lumino Glow a budete hvězdou. Dámská boková tanga (brazilky) jsou na našich stránkách také velice oblíbené, dobře se nosí a poskytují podobný komfort jako kalhotky.

Nejsou vidět pod oblečením, což je jejich velká výhoda. Svůdné ženy ví, jak se líbit mužům. Navíc my máme tanga i pro muže, pokud si chtějí ženy vychutnat v sexy tangách muže, neváhejte jim tato tanga objednat. Naše tanga jsou tradiční i netradiční, záleží, po čem Vaše srdce touží. Není problém si vybrat z našich luxusních značek Anais, Sielei, Lormar, Triumph, Axami, aj. s námi se Vám Váš nákup vyplatí a nebudete se moci dočkat, až se v nových tangách budete promenádovat před svým protějškem. Je na Vás na jaké příležitosti tanga využijete, některé ženy je nosí i na běžné každodenní nošení, jiné jen na milostné hrátky nebo v horkých letních dnech se v nich skvěle opaluje. Záleží na Vás.