The Witcher Battle Arena

Pokud patříte mezi skalní fandy Geralta z Rivie, tedy Zaklínače či Bílého vlka, pak se jistě nemůžete dočkat, až vyjde v pořadí již třetí díl úspěšné série, která přenáší dobrodružství tohoto bojového mága do počítačů. Doba releasu této hry však ještě nenastala a my vám přinášíme skvělou záplatu na toto období plné očekávání.


22Hra The Witcher Battle Arena nás zavede do prostředí právě okolo Geralta a jeho přátel. Jedná se o hru, která není ve stylu RPG, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale jde o tzv. MOBA, tedy online battle arénu, ve stylu Doty či LoL. Její největší rozdíl oproti těmto titulům však spočívá ve faktu, že byla vytvořena speciálně pro přenosná zařízení, tedy mobilní telefony a hlavně tablety.
33Systém hraní je vcelku jednoduchý. Vytvoří se dva týmy po třech osobách, které si na mapě (momentálně jsou jen dvě) najdou body, které musí uhlídat. Všem zároveň jde o to podmanit si co nejvíce bodů na mapě a tak i zvítězit. Hrdinové mají nejrůznější schopnosti a jejich síly jsou poměrně vyrovnané, což nahrává opravdu kvalitním soubojům, ve kterých musíte ukázat, co umíte.
44Ovládání hry je i přes poměrně rychlé interakce, dost přesné a snadné, což je pro tento typ hry dost důležité. Dostupné je také obchodování, kdy si vylepšujete tři předměty, které de dále větví a jejich síla přím ovlivňuje výsledky bojů a možnost používání schopností.
55Na hře je ovšem nejlepší to, že je zcela zdarma. Tento status velmi často již dopředu napovídá o kvalitě hry, avšak v tomto případě tomu tak opravdu není. Jedná se o opravdu povedenou práci, která je podporována skvělou grafikou, výbornou hratelností a velmi dobře zpracovaným herním systémem. Pokud se tedy nudíte a rádi byste něco podobného vyzkoušeli, neváhejte! Tato hra je prostě trefou do černého!

Aktualizace, hra už je ke stažení, stáhněte si ji níže:

Stáhnout The Witcher Battle Arena