Tisk na nesavé materiály - PVC, Sklo, Plasty

Moderní technologie tisku nabízí mnohem pokročilejší metody, než které jsme mohli sledovat ještě před nedávnými roky. Kvalitní tisk na papír dokáží svést i běžné domácí tiskárny, velkoformátový tisk na papír zase reklamní a grafická studia. Kam se ovšem obrátit v případě špičkového tisku na nesavé materiály?

Mezi nejžádanější materiály, kromě papíru, patří PVC, sklo a plasty. Tisk na tyto materiály by měl zaručit nejen vysokou kvalitu potisku, ale také odolnost a další vlastnosti, které se postarají, aby potisk splňoval i náročnější požadavky, například pro tvorbu etiket.

Na jakou společnost se obrátit

V České republice figuruje více společností s pokročilými možnostmi potisku, za zmínku ovšem stojí společnost UV Star printing company s.r.o., kterou lze nalézt v Praze. Dokáže nabídnout jeden z nejkvalitnějších potisků na trhu a své kvality dosáhla pořízením špičkových přístrojů, které nabízejí UV ofsetový, UV digitální tisk a 3D lentikulární tisk. Pokud pro svojí firmu hledáte spolehlivého partnera na potisk firemních, produktových nebo propagačních materiálů, nabízí se vám spolupráce, která vám nabídne vysoce kvalitní tisk za skvělé ceny s možností hromadných objednávek.

Ofsetová technologie

UV Ofsetová tiskárna Praha nabízí nejvyšší kvalitu tisku na nestandardní materiály a to díky stroji Ryobi 3404-DI UV, který je schopen tisknout jemným rastrem a špičkovým soutiskem tisknout i na lentikulární fólie, PVC samolepky, PVC/PETG/PP fólie, transparentní fólie, metalické, holografické a jiné materiály až do tloušťky 0,5mm. Pokud vás zajímá ofsetový tisk, překvapí vás vysokou kvalitou, je vhodný zejména pro větší náklady. Tisk technologií UV Digitál a UV Ofset se vždy setkal s velkou spokojeností ze strany klientů.

106591-image0

Digitální tisk

Digitální tiskárna Praha je rovněž velmi poptávaná a pokud potřebujete vysoce kvalitní velkoformátový tisk s téměř fotografickou kvalitou, je vám zajištěn prostřednictvím špičkového stroje Fuji Acuity LED 1600. Rovněž disponuje UV-LED technologií tisku a lze s ním tisknout na rozličná rolová i desková média.

106592-image0

UV-LED technologii tisku umí stejně jako ofset tisknout na rozličná rolová i desková média – jako jsou PVC/vinylové samolepy, PVC fólie, Pěněné PVC desky/Forexy, speciální okenní filmy, tapety, a ostatní reklamní materiály.

Ukažte svojí prestiž a dejte při tisku přednost opravdové kvalitě, UV Ofsetová a digitální tiskárna Praha vám zaručí profesionální průběh celé zakázky a přístup, se kterým se k ní vždy budete rádi vracet.