Toužíte po novém zaměstnání?

Chodíte domů z práce znechucení a frustrovaní? V práci svou nechuť dusíte a doma si svou frustraci vybíjíte? Možná si myslíte, že si práci „netaháte domů“, ale velká nespokojenost v práci může váš život ovlivnit více, než si by se mohlo zdát. Trh práce kvete a nikdy nebyla vhodnější chvíle k hledání nového, lepšího zaměstnání než je nyní. Zkvalitněte svůj život vhodnějším zaměstnáním pro vás a uvidíte, že to ocení i vaše nejbližší okolí.

Bolesti hlavy, únava….

Zaměstnání, ve kterém nejste spokojeni, kde se jen trápíte, vztekáte nebo máte pocit bezradnosti váš život ovlivňují i v soukromí. Bolesti hlavy, únava, výbuchy vzteku nebo pláče mohou vést až k depresím.

Hledejte práci z pohodlí domova

Udělejte radikální krok a obraťte svůj život k lepšímu. S pomocí webového portálu Abecedaprace.cz to nebude nic těžkého. V jednoduchém filtru zadejte všechny své požadavky – vzdálenost od místa bydliště, výši požadovaného platu, směnnost, obor, ve kterém, chcete pracovat. Na vyfiltrované nabídky odešlete přes pracovní portál svůj životopis společně s motivačním dopisem. Inzerce práce zdarma je pro všechny uchazeče o nové zaměstnání.

Jak napsat životopis a motivační dopis

Pokud vás zaujala inzerce práce a vy se rozhodli na nabídku odpovědět, mějte na paměti, že personalisté stráví nad jedním životopisem v průměru 20 vteřin. Vytvořte si strukturovaný (CV) životopis. Základní údaje, jako je jméno a příjmení, adresa a kontakt na vás je samozřejmostí. Pozastavte se nad svou mailovou adresou, zda máte její název profesionální. Názvy mailových adres ve zdrobnělinách, zvířátek nebo nesmyslů nikoho neuchvátí – naopak. Zadejte výši požadovaného vzdělání a posledních pět zaměstnání, počínaje tím posledním. Pokud máte za sebou nějaké rekvalifikační kurzy, nezapomeňte je uvést, stejně jako znalost jazyků, práci na pc a jiné dovednosti.

V motivačním dopise vždy poděkujte za případné osobní setkání a stručně vysvětlete, proč by si společnost měla vybrat právě vás.