Trápí vás, jak vypadáte? Nemusí! Ženy jdou po čistotě a inteligenci.

Nejen ženy se chtějí líbit široké veřejnosti. Podle nejnovějších průzkumů jsou někteří muži posedlejší vzhledem více, než ženy. Přesto se zdá, že tato starost o dokonalý vzhled je zbytečná. Ženy jsou totiž více tolerantní a tělesné tvary toliko neřeší. Hlavním kritériem „krásy“ je pro ně inteligence, smysl pro humor a čistota.

V poslední době je velkým trendem mít dokonale vysportovanou postavu a neodolatelný vzhled. Není tedy překvapením, že muži se nejvíce bojí pivního břicha, příliš velkých mužských prsou a plešatění.

Svět očekává od mužů sebevědomí jako trám a přesto se někteří muži trápí svými tělesnými nedostatky. Mnohdy zbytečně. Přes 80 procent mužů pociťuje úzkost a připadá jim, že jejich tělo trpí značnými nedostatky. Nicméně všechny tyto pseudoproblémy, nejsou podstatné u žen, které sází především na smysl pro humor, inteligenci a osobní hygienu.

Ženy sice touží mít vedle sebe krásného chlapa, aby kamarádky záviděli, ale zároveň si uvědomují, že není všechno zlato, co se třpytí. Své o tom ví osmadvacetiletá Mirka, která ulovila jednoho takového hezounka.man-smell Kamarádky jí ho záviděly a nemohli z něj pustit oči. Jenže jakmile Mirka opustila společnost s jejím vyvoleným, přešel jí veškerý humor. Nedalo se s ním totiž vůbec mluvit a tak jediné na co byl, byl sex. Mirka tedy souhlasí s názorem, že muž, který má v hlavě nastláno, není dobrý pro dlouhodobý vztah. Pokud tedy máte trochu povislé tělo, ale mozek vytříbený znalostmi, máte vyhráno.

To samé platí i v případě, že trpíte dalšími nedostatky. Ženy vám je budou tolerovat, pokud se budete o sebe hezky starat a to především v oblasti tělesné hygieny. Nesmíte smrdět, musíte mít ostříhané nehty, čisté zuby atd. Pokud splníte všechny tyto body, ženy vám rádi odpustí povislé břicho, povadlé svaly a pár kilo navíc.