Užijte si charitativní koncert v Liberci a podpořte dobrou věc!

Máte čas a chuť zúčastnit se jednodenního charitativního koncertu v Liberci? Není nic jednoduššího, než sem přijet, na místě si zakoupit vstupenku a užít si pár hodin dobré hudby pro dobrou věc. Výtěžek putuje na projekty organizace Člověka v tísni, peníze tedy darujete pro charitativní účely, nikoliv kapelám.

Pointou je zahrát si ve skromnějším prostředí s bohatým duchem a přispět penězi pro Člověka v tísni. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Ano, i takové motto by se tu dalo říct. Nikomu nejde o to být nejlepší a s někým soupeřit, od toho jsou jiné akce. Atmosféra je srdnatější o lidskou empatii a vůli změnit svět k lepšímu.

A co bude hrát? Vystoupí kapely, jejichž hudba je hlasitá, zvučná a melodická! Ať už je to rock, metal nebo folk, všichni hrají se stejným záměrem, kterým je nadšení, ale i naplnění snů těm, kteří to tolik potřebují.

1920167_3917571593746_1244733179_n

Benefiční událost se uskuteční dne 29. března v Lidových sadech od 16:00 hod. Jedná se o putovní koncert, který svou dráhu odstartoval v Novém Boru. Předejme tuto štafetu dál a posuňme se na úrovni lidského chápání, ale i rozmanitých hudebních žánrů. Vnitřně se obohatíme o nové zážitky a společně pro dobročinný účel navodíme jedinečnou atmosféru.

Základní cena vstupenky je 150 Kč. Jsou pro vás připraveny i vstupenky za 250 Kč, záleží na vás, jakou částkou se rozhodnete přispět. K dostání jsou pouze na místě.

Těší se na vás kapely Instorm, R+ Members Club, Kohout plaší smrt, Těla, Exil 51, V.A.R., Act of god a Source of sadness. Potěšení bavit menší či větší osazenstvo je o to úctyhodnější, že hrají tento večer pro charitu.

10004052_598295666912829_779438476_n

Přijďme jim vytvořit příjemné prostředí, které s duněním jejich vlastní hudby a zpěvem rozezvučí celé Lidové sady.

Nejedná se ovšem jen o finance a zábavu, jedná se i o to, najít v sobě um naslouchat potřebám druhého člověka a v nouzi mu pomoci. Hluboké lidské porozumění a uvědomění si síly v lidské jednotě nám tak otevře brány i za svým vlastním poznáním.