Užijte si rozloučení se svobodou na lodi

Rozlučka se svobodou, narozeninové párty či jiná oslava s kamarády se dá v Praze uspořádat tradičním způsobem v některé vyhlášené restauraci. Ovšem také můžete zažít zcela netradiční způsob, kterým jsou rozlučky se svobodou na lodi. Pražská plavební společnost má k dispozici šest lodí s kapacitou 12 osob, což je pro partu lidí ideální řešení. Pokud vás bude více, můžete si objednat narozeninovou nebo rozlučkovou plavbu na motorové výletní lodi Jan Plezier, která pojme až sto osob.

Výhody slavení na lodi

Tato varianta má několik předností. Předně budete stále v centru velkoměsta, ale přitom v naprostém klidu a soukromí. Zažijete nevšední pohledy na pražská zákoutí a důvěrně známá místa se vám ukáží v úplně jiném světle. Budete mít k dispozici celou loď, kde je zajištěno dostatek skvělého jídla a pití. O zábavu se postará příjemná hudba, kterou si díky perfektnímu ozvučení můžete vychutnávat ve všech lodních prostorách. K dispozici budete mít veškeré vybavení lodě od toalet, přes kuchyň, v chladném počasí vytápěné interiéry, v létě otevřenou palubu.

Přehled nejoblíbenějších typů oslav

Mezi mladými lidmi se těší velké popularitě rozlučky se svobodou, a to jak v pánském, tak v dámském pojetí. Dalším typem oslav jsou narozeninové plavby, svatební plavby, dětské oslavy nebo firemní večírky na lodi. Plavba lodí ovšem nemusí být vždy spojena jen s určitou oslavou nebo akcí. Loď si můžete pronajmout i na rodinný nebo kolektivní výlet po Vltavě, případně i za Prahu. Přitom si pod dohledem kapitána můžete dokonce na vlastní kůži vyzkoušet i řízení lodě.

Nabídka tras

Můžete poznávat Prahu z hladiny Vltavy, což přináší nezapomenutelné zážitky. Jedinečná je například plavba vonící Stromovkou, nebo romantickými slepými rameny Vltavy. Nebo se můžete kochat pohledem na Karlův most z jiného úhlu, na Hradčany, v klidu a pohodlí na řece budete sledovat pulzující Prahu, kultovní náplavku u Rašínova nábřeží, Vyšehrad a další pražské scenérie.

Objednat si můžete plavbu od jedné až po čtyři hodiny a podle toho jsou zvoleny i trasy. Na lodi můžete využívat gastronomické služby zakoupením některého z balíčků, nebo si vzít vlastní jídlo a pití a vypůjčit si talíře, příbory či skleničky. K dispozici budete mít i sporák, lednici a mrazák. Více informací na https://www.oslavynalodi.cz/