Užijte si zábavu ve fotobudce

Budete-li organizovat zahradní párty s přáteli, podnikový večírek nebo svatbu či jinou rodinnou sešlost, můžete všechny překvapit unikátní zábavou. Příležitost pořídit si krásnou fotografii se zajímavým pozadím nemá člověk každý den. Snímky jsou tak věrohodné, že vám nikdo neuvěří, že jste se ve skutečnosti opravdu nefotili u moře při západu slunce, nebo že jste jako novomanželé nestáli pod rozkvetlou sakurou. Všechna tato kouzla dokáže fotobudka, kterou si můžete objednat u sdružení několika fotografů, kteří nabízejí tuto službu pod názvem Fotokoutek.fun.

Nabídka webu fotokoutek.fun

Tuto netradiční službu, díky které si užijete spoustu zábavy, nabízí Fotokoutek.fun na nejrůznější akce, kterými mohou být nejen podnikové večírky nebo svatby, ale také třeba plesy, maturitní večírky nebo jakékoliv jiné akce. Fotobudka, neboli také fotokiosek či fotokoutek umožňuje zájemcům přenést se téměř kamkoliv a pořídit si odtud skvělou fotku. Můžete se vyfotit třeba na mořské pláži, na Marsu, ve vesmírné stanici, na Titanicu či kdekoliv jinde, jelikož Fotokoutek.fun disponuje dvěma stovkami digitálních pozadí.

 

Co to ten fotoukoutek vlastně je?

V podstatě se jedná o mobilní fotoateliér s profesionálními zábleskovými světly a profesionální fototiskárnou. Skvělé na fotokoutku je, že jej lze použít prakticky všude, ať jde o zahradu, společenský sál nebo jakýkoliv jiný prostor. Vedle originálních pozadí disponuje Fotokoutek.fun profesionální tiskárnou značky DNP a Mitsubishi, která dokáže vytisknout fotky během několika vteřin. Tištěné fotky mají natolik vysokou kvalitu, že nepoznáte rozdíl od fotek vyvolávaných ve studiu. Aby byly fotky co nejlepší, doporučuje Fotokoutek.fun najednou maximum šesti lidí.

Několik sad rekvizit

Aby každá pořízená fotka byla naprosto věrohodná, můžete využít originální rekvizity, kterých má Fotokoutek.fun několik sad. Můžete se stát námořníky, piloty, vojáky či rekreanty na pláži. Použít můžete také originální cedulky s nápisy – tzv. Bubliny, které jsou vlastním výtvorem Fotokoutku.fun. Pokud si z nabídky nevyberete, můžete objednat zhotovení rekvizit přímo na míru dané akce.