V online autobazaru můžete inzerovat i vy

Jarní sezóna je v plném proudu a proto roste i zájem o automobily. Každý odborník vám potvrdí, že koupíte-li si zcela nové vozidlo v autosalonu či u jiného prodejce, snižuje se jeho hodnota o několik tisícovek již při projetí branou prodejce. Ovšem neméně kvalitní automobil si můžete pořídit i v autobazaru.

Velice zachovalá vozidla za příznivé ceny jsou k dispozici na portálu ProdejAUTO. Najdete zde virtuální autobazar s více než stovkou tisíc inzerátů z celé České republiky. Auta zde nabízejí k prodeji právnické i fyzické osoby. Nabídka je skutečně bohatá a obsahuje všechny možné značky a typy vozidel, od levných ojetin, přes sportovní automobily až po luxusní značky. Vybírat můžete mezi malými vozidly, automobily střední třídy, SUV, luxusními sedany, atraktivními sportovními vozy, ale i vozidly užitkovými nebo dokonce motocykly.

Online autobazar

Velkou výhodou je, že pro všechny inzerující prodejce je online autobazar nejjednodušším způsobem inzerování, jaký tu ještě nebyl. Pro všechny zájemce o prodej či koupi vozidla slouží již více než tři roky. Stačí zadat svou nabídku a váš inzerát uvidí tisíce návštěvníků portálu ProdejAUTO. Rovněž zájemci o kvalitní, zachovalé a málo ojeté vozidlo mají jedinečnou možnost širokého výběru. Navíc můžete hledat podle krajů, takže si můžete vybírat pouze auta prodávaná ve vámi zvoleném kraji.

Jak hledat

Ať už budete hledat levné ojeté auto, nebo zánovní vůz, automobil rodinného typu nebo vozidlo šetrné vůči životnímu prostředí a úsporné z hlediska spotřeby pohonných hmot, máte možnost vybírat z pestré palety vozidel pouze z vašeho kraje. Ojetý či nový automobil, který se vám bude líbit a bude odpovídat vašim představám, se vám na portálu ProdejAUTO zobrazí i s přímým kontaktem na prodejce. Inzerce vozidel na webu je připravena k zobrazení na vašem stolním počítači, ale i na notebooku, tabletu nebo chytrém mobilním telefonu.