Vánoční laserové LED projektory pomohou vytvořit sváteční atmosféru

Vánoce už tradičně patří mezi nejoblíbenější svátky v roce. Určitě je to dáno také sváteční atmosférou, která k nim neodmyslitelně patří. Tu pochopitelně vytváří také vánoční výzdoba, například v poslední době také laserové vánoční projektory. Vyzdobit si hezky můžete nejen interiér svého bytu, ale současné vánoční dekorace se vyrábějí takové, aby mohly být použité také venku.

Buďte originální: pořiďte si domů světelný projektor

Zdá se vám, že v adventní čas je všude okolo vás už příliš všech těch světelných řetězů a kabelů, které společně s LED rampouchy tvoří základ venkovních ozdob? Vy byste chtěli být alespoň v něčem odlišní. Pak si domů kupte vánoční laserový LED projektor, jímž můžete vyzdobit plochu fasády vašeho domu. Jedná se vskutku o originální světelnou dekoraci, která ještě není tolik rozšířená.

Možná jste již sami při toulkách zimní zasněženou ulicí v době Vánoc zaznamenali zvláštně osvětlenou fasádu, na níž blikala barevná světla v podobě sněhových vloček a vytvářela zajímavé obrazce. Ano, jedná se právě světelný LED projektor, který byl zdrojem tohoto světla.

V čem tkví výhody LED světelného projektoru?

Pravděpodobně tou nejdůležitější výhodou světelného projektoru je jeho snadná instalace. Nemusíte nijak složitě na střechu připevňovat kabely a ani řetězy s osvětlením, nýbrž bude naprosto stačit, pokud projektor umístíte na vhodném místě na zahradě tak, aby zdroj světla směřoval na plochu fasády. Pak už jen zapnete projektor do sítě a případně ho ještě naprogramujete a již se můžete těšit z jeho světel v podobě vloček či hvězd.

Díky stupni krytí IP 44 nebo IP 65 se LED světelné projektory hodí do venkovního prostoru. Pochopitelně že projektor můžete použít také v interiéru a osvítit jím třeba tmavý kout v bytě nebo schodiště, jež pak hned budou vypadat veseleji a svátečněji.

Víte, že LED světelný projektor lze použít nejen v době svátků o Vánocích, ale klidně ho využijete i při pořádání domácí párty? Vyzdobte jím místnost pro své hosty a užívejte si jejich společnosti.

Nejjednodušší variantou vánočního osvětlení domu v podobě světelného projektoru je ten, který osvětluje fasádu domu pomocí mihotavých světel v bílé barvě sněhových vloček.

Pro náročnější uživatele jsou k dispozici laserové LED světelné projektory se čtyřmi základními barvami – červenou, zelenou, modrou a bílou. Díky těmto barvám je však možné vytvořit dalších 12 kombinací barev a naprogramovat až 122 různých světelných efektů, které budou na fasádě vytvářet zajímavé barevné kreace. A některé světelné LED projektory disponují i časovačem a dálkovým ovládáním, kterým si nastavíte:

Nabídka je opravdu poměrně pestrá a bude hodně záležet na tom, jak moc chcete, aby byl váš dům dokonale osvícený. Záleží samozřejmě také na vkusu každého, čemu dá přednost. Někomu se líbí jednoduché bílé osvětlení, jiný najde zalíbení v pestřejších barvách. Zvláště malým dětem se zavděčíte větší barevností.

LED světelné projektory jsou hitem letošních Vánoc

Chcete-li, aby váš dům v době vánočních svátků přitahoval zraky všech okolo jdoucích, pak nezapomeňte si ho patřičně vyzdobit. Jen tak docílíte toho, co jste si vytyčili. Světelný LED projektor vytvoří na fasádě rodinného domu zajímavé efekty, které nemohou zůstat bez povšimnutí. Ač podzim ještě není ani ve své polovině, čas pomalu a rychle ukrajuje dobu do Vánoc. Proto se na ně včas připravte, abyste pak na poslední chvíli nesháněli vánoční osvětlení domu, které vám udělá radost!