Vaporizér: Originální dárek pro muže, který potěší

Vybírat dárek pro muže patří mezi nejnáročnější dámské disciplíny. Muži toho mnoho nechtějí a to, co chtějí, si zpravidla koupí. Čím tedy udělat vaší druhé polovičce radost? Slyšeli jste již o vaporizéru?

Vaporizér

Kapesní vaporizér je skvělým doplňkem pro muže i ženy. Vaporizér je přístrojem, díky kterému dochází ke změně z kapalného či pevného skupenství na skupenství plynné. Vaporizery se používají v aromaterapii, někdy také v medicíně, a to jako alternativa inhalace účinných látek. Často se však vaporizují přírodní drogy, tedy byliny. Vhodnými bylinami k vaporizaci jsou takové, které obsahují těkavé látky, viz esenciální oleje, silice a pryskyřice. Používají se tak například byliny, jako je šalvěj lékařská, heřmánek pravý, máta, meduňka lékařská, eukalyptus či konopí.

Diskrétně

Vaporizér vám dává šanci užívat si těchto bylin doslova diskrétně. Kapesní vaporizéry jsou opravdu malé a snadno skladovatelné. Hodí se jako zajímavý dárek pro muže, kteří hledají způsob, jak užívat některých bylinných účinků. Vaporizéry mohou být vyhotoveny v různorodém provedení, v nejrůznějších tvarech a barvách. Mohou mít například ergonomický tvar, nastavitelné teplotní stupně pro větší variabilitu vaporizování suchých bylin apod. Vaporizér můžete zakoupit i s příslušenstvím, viz silikonové náustky, čistící kartáček, nabíjecí kabel a kovové sítko.

Výhody

Vaporizér si můžete podle potřeby dobíjet. Některé z vaporizérů mají dokonce i 5 nastavitelných teplotních stupňů či možnost konkrétnějšího nastavení díky displeji. Cena vaporizérů se velmi odlišuje na základě funkcí, které od nich budete vyžadovat. Vybírat si můžete na základě ceny, materiálu, designu, množství teplotních stupňů apod. Díky rozmanité nabídce si však snadno vybere náročnější zákazník i takový, kterému postačí jen základní vaporizér. Některé vaporizéry mohou mít i nádržku na esenciální oleje. Vyberte si přesně ten pravý pro vás či vašeho partnera a překvapte ho originálním dárkem.