Víme, jaké šperky vám letos ve výbavě nesmí chybět!

Milujete módu a sledujete nejnovější trendy? Pak vás jistě bude zajímat, jakými šperky se letos ozdobit. Protože móda, to není pouze otázka textilních produktů či slušivého sestřihu. Aby byl váš outfit dotažený k dokonalosti, do pomyslného trojúhelníku nám zbývá připojit poslední bod – doplňky. A mezi ty se šperky rozhodně řadí. Pojďte se s námi podívat, jaké kousky letos frčí.

Řetězy, kam se podíváš

Nechejte se spoutat. Doslova. Šperky v podobě řetězů, které byly populární hlavně v 80. letech, se opět vrací na výsluní. A čím výraznější, tím lepší. Motiv řetězů se přitom objevuje nejen v podobě náhrdelníků, ale také náramků či náušnic.

Vrstvení

Patříte-li k táboru těch, které tíhnou spíše k jemnějším šperkům, bude pro vás atraktivní trend vrstvení. Ten se hřeje na módním vrcholu již od loňska a vypadá to, že tam ještě nějaký čas vydrží. Jemné řetízky můžete kombinovat s náhrdelníky s výraznějším přívěskem a vytvářet tak stále nové kombinace. V sekci náramků určitě neuděláte chybu, pokud svůj oblíbený kousek sladíte s hodinkami. Populární jsou zejména vrstvené prstýnky, tzv. stackable, které očarovaly i manželku prince Harryho, vévodkyni Meghan.

Kruhová paráda

Kruhové náušnice, to je klasika, která se neustále vrací. Jinak tomu není ani letos. Nechejte se inspirovat a vyzkoušejte je taky. Nosí se jak v klasické, minimalistické podobě, tak osázené zirkony či hrubě opracované.

Rozkvetlá zahrada

Louky a květiny momentálně nejsou žhavým tématem pouze pro ekology a zahradníky. Dostaly se i mezi letošní šperkařské trendy. Romantické duše si mohou zvolit jemné kytičky do uší či vlasů v podobě čelenky. Odvážnější pak jistě neodolají výrazným pestrobarevným květům, které pozornosti okolí rozhodně neuniknou.

Kreativní duše zaplesají

Samozřejmě nemůžeme opomenout šperky s příběhem a možnost osobité tvorby. Trendu vytváření vlastních náramků vévodí Pandora, která neustále rozšiřuje portfolia o nové a nové korálky. Vybrat si tak může opravdu každý a jisté je, že podobný náramek, jako bude ten váš, mezi lidmi jen tak nepotkáte.

Mezi nebeskými tělesy

Inspiraci lze hledat ledaskde. Třebas i na hvězdné obloze. Motivy slunce, měsíce, hvězd a dalších vesmírných těles jsou pro šperky jako dělané a potěší jak milovnice vědy, tak věčné snílky a romantiky.

Pozdrav od Poseidóna

Podmořský svět toho nabízí spoustu. Pokud chcete jít s dobou a navíc jste milovnicí moře a pláží, ozdobte se šperky z mušlí a perleti. Podmořské motivy z vás udělají tajemnou mořskou vílu i surfařskou bohyni. Obzvlášť velkou parádu uděláte náramkem na nohu, který v létě patří mezi žhavé tipy číslo jedna!

I pánové si zaslouží být in

Nezapomínejme na muže. Takový kožený náramek nebo dobře zvolený řetízek s přívěskem určitě dělá divy. Vybrat si můžete například některý z kolekce Tommy Hilfiger, která představuje luxus s nádechem ležérnosti.