Voníš tak babu ulovíš

Ženy dokážou z mužského pachu vyčíst různé informace, například to zda jste nemocní nebo jste vzrušení. Pokud jste muž a chcete u žen zabodovat, oholte si podpaží a kupte si parfém s citrusovými plody.
Podle vědců každá osobní vůně v sobě ukrývá nespočet informací, které jsou v nás zakódovány a dle dalších vědců, jsou ženy více úspěšnější v luštění, než muži. Díky těmto biologickým kódům a tajemství si ženy mohou vybírat toho správného partnera a potencionálního otce svých dětí. K tomuto zjištění došli vědci poněkud nevybíravým způsobem. Skupině mužů a žen odebrali vzorky přímo z podpaží a poté je podle čichu dále zkoumali.
Pokud byl přirozený pach naprosto čistý, muži i ženy si vedly v rozeznávání stejně. Jakmile se pach překryl kosmetickým přípravkem, úspěšnost mužů se rapidně snížila. Výzkum pak dále prokázal, že ženy si více všímají mužského pachu a i přes různé spreje, parfémy a deodoranty dokážou přečíst mužskou stopu. 1
To ovšem není vše, co ženy dokážou. Aroma vašeho potu ovlivňuje jak vaše hygiena, tak složení vašeho jídelníčku, vaše nálada či vás daná žena přitahuje. Podle některých vědců, jsou ženy schopni vyčíst i informace o tom jak jste na tom zdravotně. Nemoc podle všeho ovlivňuje pach potu a ženy vycítí potencionální hrozbu a jste pro ně rázem méně atraktivní.
Zajímavé je i složení potu u mužů a žen. Zatímco u mužského potu je množství látek, které mají stejné aromatické látky jako má sýr, u žen je zase typické aroma podobné cibuli.
Jestli voníte své vyvolené, ovlivňují především feromony. Pokud používáte velmi drahý parfém na přehlušení vašeho osobního pachu, tak si nepomůžete. Feromony nejde jen tak přehlušit. Nepomůžou vám ani jiné feromonové spreje, které mají sporné a nejasné účinky. Mnohem lépe uděláte, pokud si oholíte podpaží a použijete citrusovou vůni. Pro ženy budete mnohem více atraktivní.