Vrtačka nesmí chybět ve výbavě žádného řemeslníka

Vrtačka je šikovný pomocník, který by neměl chybět nejen v žádné řemeslné dílně, ale ani v žádné domácnosti. V současné době si můžete vybrat nejen z různých značek, ale také i vrtačky na různý pohon. Pokud budete vrtačku používat v dílně či v domácnosti, kde je přívod elektrického proudu a nebudou vám překážet kabely, pak je pro vás vhodná elektrická vrtačka. Její výhodou je neomezená doba provozu, limitující je pracovní prostor, který vymezuje délka kabelu. Tu lze prodloužit pomocí prodlužovacího kabelu.

Vzhledem k tomu, že však vrtačky nabízejí široké možnosti využití, může se stát, že ji občas budete potřebovat i v místech, kde je elektrický proud mimo dosah nebo vám budou překážet kabely, pak je ideální volbou aku vrtačka. Zdrojem energie pro tento typ vrtaček je akumulátor. Výkon a dobu práce vrtačky pak ovlivňuje jeho konstrukce, napětí a kapacita. Tyto informace jsou důležité pro výběr vhodné aku vrtačky. Čím vyšší napětí a kapacitu má akumulátor, tím je vrtačka výkonnější a můžete s ní pracovat delší dobu.

Velký výběr vrtaček naleznete na oficiálním e-shopu s produkty Stanley Fatmax, který je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Pokud tedy hledáte nářadí, které bude nejen dobrým pomocníkem, ale také vydrží po dlouhý čas, pak je to právě nářadí společnosti Stanley Fatmax, jež patří k lídrům na trhu s kvalitním nářadím. Každoročně nabízí řadu nových a inovativních výrobků, které nám usnadňují práci.

Proč mít doma vrtačku?

Vrtačka je sice nářadí dílenského charakteru, ale lze ji využít i k celé řadě drobných domácích oprav. Její prioritou je vrtání a to do celé řady různých druhů materiálů, především je to dřevo, ale může to být i plast, kov či některé druhy stavebních hmot.

Vrtačka zvládne poměrně dosti činností, které uplatníte v domácnosti. Kromě vrtání do různých druhů materiálů je to i šroubování, míchání za vhodného použití metel o správné velikosti, nebo broušení.