Výroba nábytku a truhlářství v Praze

Snad každý, kdo někdy zařizoval vybavení do bytu, kanceláře, nebo vlastně kamkoliv, zažil problémy související s nalezením spolehlivé firmy, dovozem atd. Máte speciální požadavek? Potřebujete vestavěnou skříň na míru? Kontaktujte firmu, která vám vyjde maximálně vstříc, například Truhlářství Marek v Praze.

Návrhy

Návrhy slouží nejen k definování vybavení, které firma vyrobí, ale také pro zákazníka. Takový 3D návrh celé kuchyně dovede jasně vykreslit budoucí vzhled celé kuchyně.

Kuchyně, restaurace, kancelář…

Truhlářství Marek vychází vstříc požadavkům zákazníka. Potřebujete barový pult z masivní dřeviny? Toužíte po vybavení vašeho interiéru ve stylu Feng Shui? Truhlářství můžete nezávazně poptat a bude jen na vás, zda přistoupíte k realizaci.

Opravy nábytku

Máte doma milovaný kus nábytku, na kterém vznikla drobná závada? Nechcete jej vyhodit jen kvůli jedné závadě? I v tomto případě neváhejte truhlářství kontaktovat. Odborníci jsou schopni vám nábytek opravit doma nebo v provozovně a zařídí dopravu opět zpět k vám. Nezávaznou poptávkou rozhodně nemáte co ztratit, ale naopak můžete zachránit starobylou skříň nebo komodu po babičce.

Doprava

I když je truhlářství situováno v Praze, není problém váš nábytek dovézt do jakéhokoliv místa. Navíc, pokud je místo doručení vzdáleno do 30ti kilometrů, je doprava hrazena firmou. Kromě toho platí záruka na výrobek, vyhotovený firmou, po dobu 36ti měsíců.