YeahCoach vám pomůže v osobním rozvoji

YeahCoach je systém prosperity, který vám nabízí vše potřebné k vašemu osobnímu rozvoji. Tato aplikace nabízí komplexní řešení pro každého, kdo na sobě chce pracovat a chce zlepšovat nejen svůj život, ale i práci či podnikání.

Co YeahCoach nabízí?

Je to velmi praktický pomocník, který nabízí unikátní nástroje, materiály, knihy a dokonce i živé akce, jež poskytují ti nejlepší koučové, lektoři i autoři nejen z domova, ale i ze zahraničí.

Umožňuje vám pomáhat druhým nebo o pomoc druhé požádat. Bonusem je možnost vydělat si a to tím, že s touto aplikací seznámíte ostatní.

Tento systém je unikátní v tom, že můžete pomoci nejen lidem, ale i zvířatům či přírodě. Můžete však také o pomoc požádat a to nejen pro sebe, ale i pro rodinu či přátele.

Jak se zlepšit?

Možností, jak se zlepšovat je celá řada.YeahCoach.com vám některé z nich nabízí.

Vzdělávání

Můžete využívat komplexní a aktivní řešení problémů.

Pomoc

Nabídněte svou pomoc lidem, zvířatům či okolní přírodě. Může to být finanční pomoc konkrétním osobám, pomoc zvířatům v nouzi nebo třeba pomoc formou daru.

Obchod, služby, práce

V nabídce naleznete nejen knihy, ale i semináře či konzultace. Můžete zde hledat práci, ale také práci nabízet. Můžete zde nabízet jednorázové zakázky či hledat realizace konkrétních aktivit. Portál nabízí globální vyhledávání služeb, práce specialistů, řemeslníků i brigádníků.

Trénink cizích jazyků

Naleznete zde unikátní systém výuky cizích jazyků, který podpoří i mapa konverzujících v konkrétním a vámi zvoleném jazyce.

Zábava

V této kategorii naleznete celou řadu výzev a sportovních aktivit, kterých se můžete zúčastnit.

Možnost výdělku

Pokud chcete získat finanční odměnu, začněte s YeahCoach spolupracovat. Nabízí se několik možností – sdílení, autorství, koučování, zprostředkování práce, konverzace v cizím jazyce a celá řada dalších možností a to vše z pohodlí domova. Můžete tak pracovat na plný úvazek, či jen na přilepšenou.

Více informací najdete na www.primapomoc.cz