Zahradní párty stany 3x3 vás ukryjí před letní sprškou

Krásné letní večery lákají k pořádání nejrůznějších párty přímo pod širým nebem. Pro případ, že by přišla náhlá letní sprška, je ideální, mít k dispozici alespoň zahradní párty stan 3×3, který ukryje nachystanou hostinu nebo občerstvení a také pár hostů pod nimi může nalézt útočiště.

Výhody párty stanů 3×3

Zahradní párty stan 3 x 3 se vejde i do malých zahrad.  Snadno se instaluje a díky ocelové konstrukci ošetřené práškovým lakem je dostatečně stabilní a přitom lehký. Střecha párty stanu je vyrobena z PE páskové tkaniny, lehké a dobře skladné.  K 3×3 m party stanu lze dokoupit i postranní díly, které zabezpečí pohodu uvnitř stanu i v případě deště nebo letního větříku. Stabilní umělá tkanina zajistí bočním dílům dostatečnou pevnost. Některé boční díly jsou opatřeny okny.

zahradni-party-stan-zeleny-3-x-3-m-2-bocni-steny

Nůžkový párty stan 3×3

Nůžkový párty stan 3×3 vám nabídne podobné možnosti. Postavíte jej již za pár minut. Na jeho výrobu je použita kvalitní konstrukce a také pevné PE látky, které nůžkovému stanu zajistí dlouhodobou životnost. Tento typ stanů se velmi dobře a snadno převáží autem, můžete si jej tedy složit prakticky kdekoli.