Zakázkový vývoj softwaru, tvorba mobilní či webové aplikace? To vše zvládne společnost BABA Tumise

Společnost BABA Tumise s.r.o. je úspěšnou společností a skvělou volbou v případech, chcete-li pomoci vyřešit některý z výše zmíněných úkolů. Tato společnost vám však přináší i další služby, které vám pomohou k tomu, aby bylo vaše podnikání úspěšnější.

BABA Tumise

Tato společnost byla založena v roce 2018, jedná se tedy o poměrně mladou společnost, která je však ve svém oboru velmi úspěšnou a její tým má společně více než 20 let zkušeností. Tým společnosti je pětičlenný a skládá se ze tří programátorů, grafika a kodéra. Právě díky tomu vám může poskytnout kvalitní komplexní služby s ohledem na mnohaleté zkušenosti. Programátoři společnosti již dosáhli světových ocenění, například v prestižní soutěži Innovation Awards a vytvořili mnohé významné projekty.

Co vám nabízí?

Vývoj softwaru není pro společnost žádným problémem. Mají vlastní B2B a B2C e-shop a CMS, které nabízí. Vytváří také mobilní aplikace pro Android i iOS. Obrátit se na ně můžete i v případě, že hledáte společnost zabývající se tvorbou webových aplikací. Webové aplikace a portály vyvíjí v MVC frameworku Symfony. Tvorba aplikací je jednou ze specialit této společnosti. Zabývají se i tvorbou plně responsivní webové aplikace postavené na jejich CMS.

Více zákazníků

Společnost můžete oslovit také v případě, že potřebujete zvýšit návštěvnost svých webových stránek, popřípadě nalákat nové zákazníky. Společnost BABA Tumise vám poradí se vším, co by mohlo návštěvnost stránek či e-shopu zvýšit. Nabízí link-building, PR články, adwords, Facebook propagaci a propagaci na dalších sociálních sítích a jejich správu apod.

Pomoc ostatním

Skvělé je, že společnost nepomáhá svou činností pouze vám a sobě, ale v rámci své činnosti poskytuje 35 % ze zisku na pomoc lidem v Africe, ale i České republice.