Zbavte se suti jednou provždy

Suť na zahradě není nic pěkného a mnoho lidí ji na pozemku skladuje i dlouhé roky než ji začnou řešit. Problém se sutí je vhodné řešit včas a nejlépe tehdy, když vzniká, tedy při demolicích a rekonstrukcích.

13Největší chybou je ukládání suti na trávník, drobné kousky hlušiny už z trávníku nikdy pořádně nedostanete a během krátké chvíle přijdete i o část trávníku, který bude potřeba znovu vybudovat. Pokud suť nasákne navíc vodou, bude těžká a její odvoz bude značně komplikovanější. Nejlepším postupem je zajistit si při rekonstrukci kontejner na suť a firmu, které ho dokáže zlikvidovat.

Likvidace suti je doménou firmy Ing. Cetkovský, která disponuje službou odvoz suti Vyškov a je schopná levně zajistit pronájem kontejneru i likvidaci suti. Jednoduše si objednáte kontejner, ten je vám ve sjednaném termínu přivezen na určené místo a vy ho můžete využít na veškerou suť. Dokonce získáte 2 dny pronájmu zcela zdarma. Kontejner můžete postupně naplnit hlušinou a po dokončení všech prací ho firma odveze.

Možnosti kontejnerové dopravy

10Odvoz suti není jedinou službou firmy, postará se vám o levnou dopravu všeho potřebného, zajistí vám dopravu i prodej materiálu, přepravu autovraků, stavebních strojů a také dalších druhů kontejnerů. Můžete si pronajmout nejen otevřený kontejner, ale i uzamykatelný kontejner, který je vhodný pro uložení nářadí a všech potřebných věcí pro stavbu.

Nemusíte se tak v nočních hodinách bát, že vám někdo vaše věci odcizí. Firma Ing. Cetkovský vám ráda pomůže i v dalších věcech, obstará vám demolice, vyklízení objektů, zemní práce a mnoho dalších služeb. Proč dělat všechnu práci svépomocí, když vám levně pomůže ta nejlepší firma operující v oblasti Prostějovska a okolí.