Získejte úvěr na cokoliv a plňte si své sny

Máte své plány, které byste rádi uskutečnili, ale chybí vám na ně finance? Není nic jednoduššího, než si půjčit. Proč si neplnit své sny! Sjednejte si například spotřebitelský úvěr a získejte finance od padesáti tisíc až téměř dvou milionů korun.

Splácet můžete v klidu a pohodě až 20 let. Vzhledem k tomu, že takto získaný úvěr na cokoliv není určen na konkrétní účel, můžete ho opravdu použít na cokoliv. Stačí se spojit se společností vitacredit.cz, která je poskytovatelem úvěrů. Zajistí vám úvěr pro podnikatele, úvěr na konsolidaci, spojení půjček, spojení úvěrů, snížení splátky úvěru a podobně.

Jak na spotřebitelský úvěr

Vlastníte nemovitost a chtěli byste získat spotřebitelský úvěr? Žádný problém! Spotřebitelský úvěr ručený nemovitostí můžete použít na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb, a navíc za snesitelné splátky. Pokud požádáte o sloučení úvěrů a půjček do jedné, budete si moci nastavit výši měsíčních splátek takřka libovolně. Tuto svou nebankovní půjčku můžete splácet klidně i 15 let (podle výše nebankovního úvěru). Spojením půjček téměř vždy dosáhnete snížení splátky půjčky. Podmínkou je však možnost zajistit úvěr nemovitostí v osobním vlastnictví nebo nemovitostí ve vlastnictví třetí osoby.

 Budete potřebovat

Pokud si budete chtít vzít nebankovní hypotéku či rychlý úvěr od vitacredit.cz, budete muset doložit své pravdivé a úplné identifikační údaje o svém osobním statusu, a dále informace o svých příjmech a výdajích. Doložení bude muset být provedeno na základě listinných podkladů. Které to jsou, se dočtete v trvale přístupných informacích, jež naleznete na webu. Už teď se ale můžete těšit na bezúčelový či účelový spotřebitelský úvěr, který pro vás má VITACREDIT s.r.o. přichystán.