Znečištěné fasády si můžete nechat vyčistit

Všechny stavba jsou vystaveny působení atmosférických nečistot. Například vlivem reakce kyselých dešťů a fasády, se na povrchu po čase vytvoří nevzhledné černé skvrny připomínající plíseň.

V žádném případě je nelze odstranit pouze vodou, a proto musí nastoupit společnost BIOTEC se svým systémem SCALP. Firma provádí čištění fasád, ale i střešních krytin, zdí, teras či chodníků a jiných povrchů vystavených účinkům životního prostředí. Kromě kyselých dešťů jsou to různé exhalace, drobné částečky prachu, saze či výfukové zplodiny automobilů. To vše jsou atmosférické nečistoty, ke kterým je třeba přiřadit i vliv lidského faktoru, kterým jsou nechvalně známé graffiti.

Jak se odstraňují atmosférické nečistoty

Veškerou atmosférickou špínu lze z fasád domů odstranit pomocí výrobků SCALP. Jsou to velice účinné přípravky, kterými lze odstranit špínu a nečistoty nejen z vnějších fasád domů, ale i z cihel, betonu, teraca, barvených nebo probarvených povrchů, keramiky, betonové, eternitové střešní krytiny i z hliníkových či eloxovaných povrchů, ale i z přírodních nebo umělých kamenů.

Pokud nemáte čas provádět si čištění fasád či jiných povrchů sami, můžete si objednat firmu BIOTEC. Pokud se do této činnosti chcete pustit sami, nemusíte se obávat žádných složitostí. Při zakoupení čistících prostředků se vám dostane bezplatného poradenství pro jejich správnou aplikaci. Ta se skládá ze tří kroků, když nejprve přípravek na povrch nanesete, pak jej necháte působit a nakonec povrch spláchnete studenou tlakovou vodou, nejlépe pomocí wapky.

Výhody čištění systémem SCALP

Při pravidelném čištění fasád u vašeho domu a údržbě pomocí systému SCALP ušetříte spoustu peněz, jelikož nebudete muset stále obnovovat provedené nátěry, což je často zdlouhavá a také drahá činnost. Jednak z hlediska časového, a jednak z hlediska vysokých cen nátěrových hmot. Čištění a údržba fasády systémem SCALP je mnohem rychlejší, ekonomičtější a navíc bude vaše fasáda stále zářit jako nová.