3D tiskárny jsou nadčasovou technologií dostupnou pro všechny

Technologie 3D tisku jsou stále populárnější, a proto je cílem webu ABC3D.cz zpřístupnit 3D tisk, 3D sken a všechny 3D technologie vůbec nejširším vrstvám zájemců. 3D technologie jsou příležitostí, jak co největšímu množství zájemců rozšířit možnost tvůrčího rozvoje. Vedle této webové nabídky jsou pořádány semináře a prezentace, na kterých je možné se seznámit s neomezenými možnostmi 3D technologií a klást dotazy zaměřené na tuto stále se rozvíjející oblast.

Na místě tak můžete být svědky živých ukázek, kdy před Vámi doslova poroste výtisk až do své finální podoby. Uvidíte na živo, jak se vše provádí a určitě neodoláte si tuto technologii nejen sami vyzkoušet, ale také si ji pořídit domů. Budete tak mít možnost se pomocí 3D tiskárny vyrobit prakticky cokoliv.

Nabídka osobních a stolních 3D tiskáren

Tyto typy tiskáren jsou určeny jak pro profesionální konstruktéry, tak pro domácí kutily nebo modeláře. Například v modelářských kroužcích nebo ve školách se mohou uplatnit 3D tiskárny v klubech či 3D tiskových učebnách. 3D tiskárna má skromné nároky na prostor, jelikož se může snadno umístit i na běžný pracovní stůl. Její ovládání je velice jednoduché a použití má téměř neomezený rozsah. Nízké pořizovací i provozní náklady nijak neovlivňují kvalitu výtisku, kterou lze v tomto segmentu očekávat.

Jednotlivé typy 3D tiskáren:

Všechny 3D tiskárny, ale i další včetně příslušenství, si můžete prohlížet na stránkách e-shopu, kde si je také můžete koupit.