Automaty na vodu dobývají české domácnosti

Ne každý má tu výhodu, že si může dopřávat čistou vodu ze své vlastní studny. Většina českých domácností používá vodu z vodovodu, která ale nemusí chutnat příliš dobře. Často má voda nepříjemný zápach a chlorem ovlivněnou chuť. Máte i vy problém s vodou a musíte kvůli tomu kupovat vodu balenou? Pokud ano, měli byste se zajímat o automaty na vodu. Pokud si je pořídíte domů, už nikdy nebudete muset tahat těžké balíky vod a budete mít kdykoliv si vzpomenete k dispozici čistou vodu. Jaké možnosti se nabízí?

Napojený na vodovod nebo s barelem

Na trhu existují dva základní typy automatů na vodu. Prvním typem je automat na vodu, který se napojuje na vodovodní síť. Tyto automaty jsou vybaveny kvalitní filtrací, která vodu vyčistí. Nejvyššího výkonu dosahují automaty vybavené filtrací pomocí lisovaného bloku aktivního uhlí. Tento způsob filtrace zaručuje, že bude voda zbavena zápachu i pachuti. Filtry zachytí i kal, písek či nebezpečné chemikálie. Naopak minerální látky zůstanou zachovány. Díky tomu, že voda projde přes aktivní filtr, získá skvělou chuť.

ocemsemluvi.cz_w-system_cz_01

Druhým typem je výdejník vody s barelem. Tento můžete umístit domů, ale třeba i na zahradu. Barel pojme až 19l vody. Koupit si ho lze již naplněný, nebo ho naplnit vodou z vodovodu.

ocemsemluvi.cz_w-system_cz_02

Na trhu jsou také výrobníky sody. Domů si můžete pořídit například model WS – Ruhens 340s POU CO2.

Tento moderní výrobník sody má zásobníky a dokáže vyrobit:

Proč ano?

Pokud budete mít doma výkonný automat na vodu, budete si moci dopřát skvěle chutnající vodu kdykoliv budete chtít a pitný režim už pro vás nebude strašákem.

Dobrá zpráva je, že nemusíte automat hned kupovat. Například společnost Lease Machines s.r.o. nabízí pronájem automatů za přívětivé ceny pro domácnosti i komerční prostory.