Chcete si i doma dopřávat chvilky relaxace? Máme řešení!

Toužíte po příchodu z práce po jemné masáži? Chcete si odpočinout po náročném pracovním dnu? Pak je tu řešení v podobě masážního boxu Sara Half 90 Well. Jedná se o skvělé vybavení do každé koupelny za poměrně rozumnou cenu. Co všechno tento masážní box nabízí?

Zaujme již luxusním designem!

Am_19527-800x600Na rozdíl od jiných masážních boxů zaujme Sara Half 90 Well již svým luxusním a poměrně nadčasovým designem, a to nejen zadních skel černé barvy s jemným vzorem. Hodí se tak do každé moderní koupelny, kterou dokonale doplní. Třešničkou na dortu jsou robustní ALU rámy a vanička bílé barvy. Tento masážní box tak již svým vzhledem předčí všechna vaše očekávání.

Dokonalá výbava pro každého

Masážní box Sara Half 90 Well překvapí, stejně jako Bali Low Arttec masážní box a Scarlet 90 Arttec, svou dokonalou výbavou. Ve výbavě tohoto boxu naleznete stropní sprchu známou jako tropický déšť, ruční sprchu a čtyři zádové masážní trysky, které splňují snad všechny parametry pro dokonalou relaxaci. Pod tryskami se samozřejmě nachází sedátko. Kromě toho je zde také masáž nohou, která celý požitek ještě zdokonalí.

V moderním duchu se nese také elektronický ovládací panel a decentní stropní osvětlení. Ve výbavě samozřejmě nechybí ani ventilátor či rádio, které dokáže zpříjemnit chvilky odpočinku strávené v boxu.

Kvalita za dobrou cenu

Celý masážní box se může pyšnit také velice kvalitním provedením. Obsahuje totiž tvrzená bezpečnostní skla o síle pěti a čtyř milimetrů, kvalitní magnetické lišty na dveřích, silikonové těsnění a zdvojená horní kolečka. Nechybí chromovaná dvoubodová madla a vyklápěcí dveře, které umožňují pohodlnější údržbu.

Pokud si chcete dopřát kvalitu za rozumnou cenu, rozhodně uvažujte nad zakoupením jednoho ze tří zmíněných masážních boxů. Poskytnou vám komfort, o kterém se vám ani nesnilo. To vám garantujeme.