Dokonalá svatba si zaslouží dokonalého fotografa

Svatba je patrně nejvýznamnějším momentem každého z nás, významnějším než maturita či promoce. Jedná se totiž o okamžik, kdy poprvé oficiálně nekráčíme životem sami, ale s naším vyvoleným protějškem, se kterým si slíbíme věrnost.

Svatba je také událostí, která vyžaduje mnoho příprav, někteří lidé ji plánují i dlouhé měsíce dopředu a vloží do ní nemalé finanční prostředky, aby dopadla podle plánů. Takový významný okamžik je potřeba také řádně zdokumentovat. Pořízení svatebního fotografa je jedním z nejdůležitějších bodů plánování. Rozhodně se nedoporučuje fotit svatbu svépomocí, amatérské snímky se nikdy nemohou vyrovnat těm od profesionálů, kteří zasvětili focení svateb celý svůj život.

Profesionální fotograf pro vaší svatbu

IMG_4519Poptáváte fotografování svateb Olomouc, Přerov, Prostějov, Šumperk, Šternberk nebo Mohelnice? Nabízí se vám profesionální služby svatebního fotografa, jehož dlouholeté zkušenosti s focením svateb obdivují novomanželé ze širokého okolí, kterým se postaral o ty nejkrásnější snímky. Nejedná se o pouhé mačkání spouště, fotograf si s vámi dá schůzku a celé focení se naplánuje do puntíku. Při focení může být zaznamenán nejen samotný obřad, ale i fotodokumentace ranních příprav nevěsty, zachycení zvyků, odjezd svatebčanů na obřad, nafocení příjezdu svatebčanů, matriční přípravy před obřadem, společné fotografie svatebčanů aj.

IMG_5632Obzvláště krásné jsou inscenované fotografie novomanželů, při kterých se vybere vhodná lokalita a fotograf se postará o skutečně originální snímky, u kterých využije svou tvůrčí mysl a kreativitu. Celý průběh svatby může být focen až do večerních hodin. Samozřejmostí je profesionální zpracování fotek a jejich dodání na DVD i v tištěné podobě.

Pokud chcete mít jistotu toho nejlepšího fotografa na svatbu, fotograf Jan Friesner je tou správnou volbou.