Dopřejte si letní účesy, se kterými zazáříte

Během letního období chytáme bronz, často cvičíme a snažíme se vypadat skvěle. Ke krásnému vzhledu přispějí také pěstěné vlasy, které si můžete zaplést do zajímavých letních účesů. Jaké účesy na léto zvolit, abyste vypadali skvěle?

Letní vlny

K létu neomylně patří navlněné vlasy. Evokují volnost, rozvernost a vzhled vlasů, které máme po koupání se v moři. Dopřejte si proto v létě pravidelně navlněné vlasy. Velmi in jsou velké vlny, ale také tzv. beach waves, které vytvoříte s pomocí spreje obsahující mořskou sůl. Vlny vám navíc často vydrží do druhého dne a vy se tak už nemusíte trápit s vymýšlením nového účesu. Navlněné vlasy stačí mnohdy sepnout pinetkou a můžete vyrazit.

Romanticky spletené

Velmi in jsou vlasy spletené do nejrůznějších copánků. Takovéto účesy jsou i velmi praktické, jelikož vlasy zvednete z oblasti krku. Co si budeme nalhávat, není nic horšího než rozpuštěné vlasy ve chvíli, kdy na vás paří sluníčko. Vytvořte si menší copánky po stranách, rybí cop či cop francouzský. Ležérní nedbalost je stále více populární a spletené vlasy evokují francouzský styl.

Dlouhé vlasy

K létu prostě patří dlouhé a husté vlasy, které můžete mít přirozeně, ale dnes máte možnost využít i rychlejších pomocníků v podobě příčesků, které vaše vlasy náležitě obohatí. Díky nim budou vlasy vypadat zdravěji, budou hustší a delší. Přitom stačí jen několik minut a vaše jemné vlasy se promění v hustou hřívu. Nemusíte si tak v létě dělat starosti s tím, jak se učešete, stačí vlasy rozpustit či zvolit vysoký culík a můžete vyrazit. Dlouhé husté vlasy vždy okouzlí a díky nim budete vypadat skvěle.

Velké sponky

Do módy se začínají vracet velké sponky, které se nosí na boku hlavy. Mohou být jednobarevné, ale také pestré či perličkové. Všimli jste si jich na fotkách některých modelek?