Favorité v letní obuvi pro letošní rok!

Jakou máte představu o letní obuvi? Zatímco někdo vyhledává především pohodlnost, jinému záleží na příjemném vzhledu a osobitém designu. Ať už je pro vás prioritní to, či ono nenechte si ujít následující řádky. Dozvíte se, který typ obuvi je jasnou volbou číslo jedna pro léto 2015!

Lodičky Mel na vysokém podpatku, aneb je libo pohled z výšky?

Léto, vysoké teploty a neutuchající dávky slunečních paprsků jsou ideální příležitostí odhodit zbytečné svršky a odhalit okolí přednosti, na které jste pyšné. Lodičky Mel by zaručeně neměli uniknout vaší pozornosti, protože spousta žen ví, že se nejedny mužské oči se zájmem otočí za dlouhýma nohama a houpavou chůzí, která zkrátka má něco do sebe. Do karet vám letošní léto budou hrát stylové lodičky Mel, které se pyšní jistou dávkou elegance, ale zároveň jsou dokonale ženské a svým způsobem i něžné a romantické. Krásně vám prodlouží nohy, budete se díky nim cítit vyšší a sebevědomější, čehož si vaše okolí zaručeně všimne. Léto přeje odvážným a tyto botky jsou toho důkazem!

Baleríny Caprice v sobě skrývají skrytou eleganci!

Baleríny Caprice jsou označovány za nejuniverzálnější obuv vůbec, jejíž pořízení je v současné době nepsanou nutností. Můžete je nosit jak do práce, tak i na nákupy či v létě k vodě – prakticky kamkoli si jen vaše srdíčko vzpomene. Ne každá žena ale touží po extravaganci, se kterou by na sebe přitáhla pozornost. Patříte i vy mezi ně? Pak právě pro vás je připravena letní kolekce balerín Caprice, které letos vsadily na skrytou krásu a eleganci, které zkrátka nelze odolat. Obuv Caprice je jednoznačně značky obuvi, která je určitě pro opravdové dámy, které si zakládají na kvalitě obuvi. Každá taková bota Caprice je vyrobena z pravé kůže! A co se týče barev? Černá je nedocenitelná barva, kterou můžete volit k jakémukoli oděvu a na jakoukoli příležitost. Dámká obuv Caprice je prostě spičková kvalita za rozumnou cenu.

2

Páskové sandály Tamaris vám zaručí komfortní chůzi!

Hledáte na léto co možná nejpohodlnější obuv, která vám zaručí nejen komfortní chůzi, ale i dostatečnou vzdušnost a volnost pro vaše nohy? Pak není nad čím váhat –sandály na léto značky Tamaris vám slibují ještě mnohem více! Lákavý je nejen použitý materiál, kterým je ve většině případů kvalitní kůže, ale i páskové provedení, které pohodlně obepne vaší nohu a jen tak jí nepustí. Obuv Tamaris patří k nejprodávanějším druhou obuvi u nás a rozhodně by neměli uniknout ani Vaší pozornosti! Nemusíte se bát, že byste s tímto typem obuvi přišli o ladnou a typicky ženskou chůzi! Zvolíte-li sandály Tamaris na vyšším podpatku či klínku, houpavá chůze, jež láká pohledy opačného pohlaví je samozřejmostí!

3