Fotopast Acorn

Fotopast je moderním a hlavně chytrým řešením, jak zachytit návštěvníka vašeho pozemku, a to ať čtyřnohého, kterého vítáme rádi, tak i toho dvounohého, ze kterého již takovou radost nemáme. Zkrátka fotopast je vhodná jak pro monitoring zvěře v dané lokalitě, tak i pro monitoring nejrůznějších prostor a prostranství, kde by se mohli vyskytovat případní zloději

Kvalita je základ

acorn-5210mc-baterie-sd-karta-kovovy-box-doprava-zdarmaPokud hledáte kvalitní fotopast, pak byste se měli spolehnout na výrobce, který je v tomto segmentu skutečně zaběhlý a zákazníky velmi vyhledávaný. Takovým výrobcem je i fotopast Acorn, která v sobě snoubí prvotřídní techniku, maximální nenápadnost a nejmodernější software. Díky těmto věcem budete vědět o případném návštěvníkovi ještě dříve, než na váš pozemek vůbec vstoupí.

Produktová paleta této společnosti je opravdu široká a vybere si z ní opravdu každý. Fotopasti jsou nabízeny ve všech cenových relacích, kdy každá přináší jiného výhody. Nejlevnější, ovšem nikterak nespolehlivé fotopasti, jsou oblíbené zejména kvůli svému poměru cena výkon. I ty nejlevnější model fotopast Acorn nabízí výbavu srovnatelnou s konkurenčními modely. Cena je však mnohem nižší.

K čemu fotopast?

Jak již bylo řečeno, fotopasti Acorn mají ve velké oblibě myslivci, kteří s její pomocí mohou monitorovat výskyt zvěře ve svém revíru, kontrolovat přítomnost škodné a eventuálně i pozorovat vývoj počtu kusů jednotlivých stád. Druhá velká výhoda fotopastí je jejich diskrétnost, díky které zachytíte obličej případného zloděje, aniž by o tom on sám viděl, a tento materiál můžete doložit pojišťovně, nebo policii a soudu.

U všech nabízených fotopastí Acorn máte navíc k dispozici dopravu zcela zdarma, takže platíte pouze cenu dané fotopasti. K tomu navíc obdržíte kovový box na vaši novou fotopast, aby byla vždy v naprostém bezpečí, sd kartu pro dostatečně velké uložiště pořízených snímků a také baterie, které fotopast budou pohánět. Celkově tak ušetříte až 1200 korun, což je nabídka, kterou nemůže nabídnout jen tak někdo.