High energy – jaké služby poskytují?

Když se řekne vysoké napětí, lidé si představí mnoho věcí. Někdo vidí velké transformátory, které jsou ve městech, druhý si zase představí, jaké rozpětí má asi jejich domácí pojistky. Faktem je, že pojem vysoké napětí lze používat pro domácí použití, ale také pro to firemní. A podstatný rozdíl je v tom, že firmy, které využívají tohoto oboru hojně, využívají úplně něco jiného než domácnosti. Tam se spokojíte s pojistkami a vůbec elektřinou, které zapnete a vypnete, když potřebujete. Neřešíte, odkud se bere, jen pravidelně platíte složenky.

Když se řekne vysoké napětí

Je to v podstatě označení pro elektrické napětí od 1000 V do 50 kV. Slouží k dálkovému přenosu elektřiny a díky němu se minimalizuje ztráta, ke které by jinak mohlo dojít. Snižuje se tak magnetická složka elektromagnetického pole a naopak se posiluje složka elektrická. Chcete, aby přenos elektrického napětí byl skutečně kvalitní a vhodný pro všechny kraje, obce, větší či menší výrobní haly, velké firmy nebo obchodní areály? Jaká je na trhu nabídka a co tedy zvolit? Nabídka je opravdu široká, pokud však chcete vsadit na kvalitu a silnou značku, určitě sáhněte po značce Ormazabal. Poskytuje vše, co byste mohli potřebovat!

Jaké produkty a služby nabízí?

Můžete vybírat z široké škály, například VN rozvaděče, které jsou izolované plynem, VN vypínače, odpínače nebo VN odpojovače pro vnitřní použití, VN kabelové soubory a pojistky a mnoho a mnoho dalšího. Potřebujete v tomto ohledu a v nabídce produktů poradit? Chcete znát detailněji služby, které společnost nabízí svým zákazníkům? Pak neváhejte a obraťte se na high-energy, kde vám poradí tým odborníků a pomohou vybrat přesně to, co vaše firma potřebuje. Jde o výhradní distributory značky Ormazabal pro Českou a Slovenskou republiku.