Hledáte řešení pro ostrahu vašeho majetku? Pořiďte si fotopast značky FOXcam

Oproti propracovaným kamerovým systémům jsou fotopasti cenově dostupnějším způsobem ostrahy vašeho majetku. Skvělou značkou na trhu je přitom FOXcam, která nabízí řadu užitečných technologií. 

Moderní značka fotopastí pro ostrahu majetku

Moderní značka FOXcam je ryze českou značkou, která se specializuje na fotopasti používané na ostrahu majetku a myslivost. Spolupracuje s významnými výrobci fotopastí a vytváří modely, které se pyšní užitečnými technologiemi. Těmi nejvýznamnějšími je technologie FOXraw a FOXmove. Zjistěte o nich více.

Co je technologie FOXraw?

Technologie FOXraw využívá potenciál optického snímače CMOS čipu. Díky tomu jsou pořízené snímky ostřejší a mají větší barevnou hloubku. Noční scéna je řízena dynamicky a fotopast dokáže podle potřeby automaticky vyrovnávat přepaly.

Technologie FOXraw pracuje s rychlou noční expozicí, díky čemuž významně redukuje možnost rozmazání pořízeného snímku pohybem. Fotopasti se proto hodí pro ostrahu nemovitostí a dalšího majetku. 

Co je technologie FOXmove?

Speciální technologie FOXmove byla vyvinuta pro pohybová čidla fotopastí FOXcam. Umožňuje přitom zachytit subjekt na delší vzdálenost, než je běžné u konkurenčních fotopastí. Zároveň je zkrácena doba spouště na méně než 0,7 sekundy.

Vyberte si ze dvou výkonných modelů

Zaujaly vás jednotlivé technologie fotopastí FOXcam a přemýšlíte nad jejich pořízením? Máme pro vás tip na dva konkrétní modely, které rozhodně stojí za vaši pozornost.

Prvním modelem je FOXcam RANGER, který vyniká svým poměrem mezi cenou a výkonem. K dostání je za cenu pohybující se kolem 2 500 Kč a těšit se můžete na 14MPx rozlišení, HDready video se zvukovou stopou, funkci časovače a nekonečné smyčky. Zároveň lze velmi snadno nastavit prodlevu PIR čidla v krátkých krocích, což využijete zejména při ostraze majetku.

Druhou zajímavou fotopastí z dílny FOXcam je SG880-18mHD. Tento model na trhu seženete za přibližně 5 000 Kč a dočkáte se modelu, který je vybaven přenosy na mobil nebo e-mail s časovačem. Zároveň podporuje všechny mobilní operátory a pyšní se dosahem PIR čidla až na vzdálenost 18 metrů. 

Pro více informací ze světa fotopastí navštivte web www.eshop-fotopasti.cz.