Hotel Gregor Brno, synonymum profesionality i pro vaši firemní akci

Jakékoli jednání, konferenci nebo podobné důležité pracovní události nesmí nic narušit. Proto je zásadní profesionální zázemí s veškerým servisem. A přesně to vám umí poskytnout konferenční prostory hotelu Gregor Brno. Jak vypadají?

Profesionální konferenční prostory nedaleko Brna

Zázemí je tvořeno konferenčními prostory, kam se vejdou až dvě stovky hostů. Jedná se proto o vhodné prostředí k pořádání produktových prezentací, školení, jednání, workshopů a celé řady dalších akcí. Sál v průběhu roku dle potřeby také slouží jako místo, kde se tradičně konají plesy, svatby či jiný kulturní program.

Konferenční prostory se nacházejí v Modřicích nedaleko Brna, vynikají tedy i kvalitní dopravní dostupností a vzdáleností jen několika málo minut od centra moravské metropole. Hotel disponuje vlastním parkovištěm, případně je možné i zajistit odvoz všech účastníků. Přímo z parkoviště lze vstupovat do velkého sálu.

Pohodlně tedy můžeme upravit konferenční prostory dle vašich představ. Ve velkém sále nechybí audiovizuální technika a samozřejmě ani připojení k wifi. K dispozici je například dataprojektor či plátno. Navíc můžeme celkové uspořádání změnit tak, aby lépe odpovídalo charakteru celé akce. Samozřejmostí je vytápění i klimatizace, hosté se budou cítit příjemně i díky tomu, že je obklopí klidné a tiché prostředí rodinného hotelu situovaného v půvabné lokalitě.

Hotel Gregor Brno, to jsou nadstandardní služby

Mimo vlastních konferenčních prostor přináší hotel Gregor Brno i další služby nejen v podobě ubytování, ale také stravování. Moderní gastronomie je nedílnou součástí podobných akcí. Catering je opět možné nachystat dle přání zadavatele. Vybrat si můžete buď z několika již připravených variant občerstvení, případně si navrhnout vlastní. K velkému sálu současně přiléhá obsluhovaný bar s kapacitou 30 míst a je možné si rovněž pronajmout celou hotelovou restauraci tak, abyste měli patřičné soukromí.

Konferenční prostory Brno mohou poskytnout taktéž komornější alternativu. Malý salonek je vhodný například pro firemní porady. Jeho celková kapacita činí 50 osob. Obdobně jako u velkého sálu lze pozměnit jeho uspořádání a je i stejně zajištěn po technologické stránce. Využít tak můžete připojení k internetu, dataprojektor nebo další moderní techniku. I v tomto případě vám bude pro maximálně hladký průběh celé akce nápomocen hotelový šéfkuchař, pod jehož vedením vznikne chutné slané či sladké pohoštění pro vaše klienty, kolegy či obchodní partnery.

Ihned po opuštění konferenčních prostor se hosté mohou přesunout do svých pokojů, hotel Gregor Brno nabízí moderní plně vybavené apartmány, případně klasické dvoulůžkové pokoje. V nich se nachází pracovní stůl, LED televizor a jsou i pokryty připojením na internet.