Jak na ženy aneb ignorace vítězí

Pokud patříte k mužům, kterým se obrazně řečeno pořádně nevyvinuly koule nebo je během let ztratily, pak byste nyní měli zbystřit. Dnes se podíváme na to jak se dostat ženám lépe pod sukni anebo na ně alespoň udělat pořádný dojem.

Nečekejte, že dostanete přesný manuál, který vám po přečtení zajistí ženu do 30 minut.     Pár základních pouček si dáme hned na začátek a dále si pak rozebereme další asi více podstatné finty a fígle jak na ženy. Nikdy si nevybírejte nikoho, na koho prostě nemáte. Váš protějšek by neměl být výrazně hezčí, bohatší, výrazně starší či již zadaný. Samozřejmě jako ve všem zde i platí výjimky, které potvrzují pravidlo.jak na ženy

Důvod proč by si vás žena měla vybrat, by měl být ten, že nabízíte něco co ostatní muži ne a uspokojujete tak její základní potřebu. Proč myslíte, že si ženy často představují hasiče jako sexy muže. Není to kvůli tomu, že by každý hasič měl vypracované svaly a pekáč buchet k tomu. Důvodem je pocit bezpečí, které z něho cítí. To samé platí pro policisty či vojáky. Prostě vědí, že tento muž se umí postarat.

Dalších pár rad budou hned následovat. Míst na seznámení je na světě spousty. Vybírejte si ovšem obvyklá místa, která nejsou ničím zvláštním či výstředním. Pohřeb se vážně nehodí na sbalení té sexy blondýny. Dávat přednost byste však neměli ani místům, kde fungují ostřílení baliči. V baru nebo na diskotéce jsou úspěšní jen ti, kteří vědí, co dělají.

Pokud jste na místě, kde vás někdo zaujal, rozhodně nebuďte vtíravý, oplzlý, nevytahujte se a rozhodně si nestěžujte.

Pokud jdete na věc přímo a chcete oslovit slečnu, která vás zaujala, uděláte nejlíp, když budete improvizovat. Velká příprava vám totiž moc nepomůže. Často si připravený román nějak zpackáte a máte trapas jak Brno.

Snažte se u žen vyvolat zájem. Něčím je mile překvapit, lehce pohoršit. Buďte drzí! Zaujměte, vezměte si kontakt a zmizte dřív, než si stačí uvědomit, co se stalo a začne nad vámi přemýšlet.

Poslední rada na závěr? Možná ta, že se při prvním kontaktu moc dlouho nezdržujte, ať neopadne skvělý první dojem, který jste tak pracně vypracovali. Pokud náhodou dostanete i kontakt. Dejte si na čas, než ji napíšete. Nikdo nemá rád, když je až moc uháněn. Druhý den večer, je ideální doba, kdy prolomit ledy. Pokaždé to dělejte později než byste chtěli. To samé platí i při komunikaci přes mobil. Nikdy neodepisujte rychleji než ona. Dejte si na čas, vždyť máte přece víc žen, než jen ji.