Jaru vládnou pestré i pastelové barvy, ale hlavně overaly a lodičky

Jaro je v plném proudu a slunné počasí se začíná hlásit o slovo. V čem vyrazit ven, aby vám bylo tak akorát? Ideální jsou overaly z viskózy, které příjemně chladí na kůži. A oblečení pro ženy Tommy Hilfiger nabízí široké možnosti, jak vypadat sexy i elegantně! Zrovna overal je horkou novinkou číslo jedna, stejně jako tomu bylo dříve u kalhotových sukní. Overal se širokými ramínky, pestrým vzorem a v pase na gumu zaručí pohodlí. Ozdobné řasení dodá šmrnc a lodičky Gino Rossi opticky prodlouží vaší postavu.

Bořte mýty a noste lodičky ke kalhotám

Plno žen si myslí, že lodičky využijí pouze ve svatební den nebo na kulturní událost. Omyl, protože lodičky Gino Rossi jsou plnohodnotnou náhradou za všechny boty. Pravda, že se v nich žena musí naučit také ladně chodit, ale to je věc druhá. Většinou to zvládneme každá. Pokud se přece jen ostýcháte vyjít do města na tenkých jehlách, v tomto ohledu vás jistí balerínky bez podpatku nebo boty na klínku či sloupkovém podpatku. Boty takového rázu jsou přece jen stabilnější, ale lodičky jsou zase více sexy. Vyniknou vám dlouhé nohy a laní chůze přiláká obdiv u mužů. Třeba konečně potkáte někoho, na kom vám bude jednou skutečně záležet.

full_img_649730

Červená, modrá, bílá

Také vám tato trojice barev připomíná onu dětskou říkánku „Pan čáp ztratil čepičku a ta měla barvičku..?“ Tak třeba zrovna modrou! Vy ovšem nikam neprchejte..červená, modrá, bílá jsou barvy, které nikomu nemusíme dlouze představovat. Však ani česká vlajka by se bez nich neobešla. Tyto státní barvy jsou oblíbené u jarní kolekce oblečení Tommy Hilfiger. Kdo má rád námořnickou módu plnou pruhů přijde si na své. Tommy Hilfiger však nezapomíná ani na romantické látky plné květů a dalších stylových vychytávek. V neposlední řadě si tu vybere rovněž muž – jednoduché outfity osvěžují potisky.