Lži, které uslyšíte téměř od každé ženy

Ať už slyšíte na ženskou nevinnost jakékoliv zastaralé klišé, nevěřte všemu, co se říká. Jemná bytost, kterou je žena, umí také pěkně lhát. Nedivte se tedy, že se vám v hlavě rozsvítí červené světýlko, když uslyšíte, že dotyčný chlap je jen kamarád a vy jste ten nejlepší milenec. Pokud si chcete zvýšit ego, zůstaňte v hloupé naivitě, že vám říká pravdu, ve většině případů to však bude jen sprostá lež.

První a nejklasičtější věta, která již předem varuje, že nastanou problémy, zní asi takto: „Mě to můžeš říct. Já se na tebe zlobit nebudu“. Pokud uslyšíte tuto větu, musíte automaticky zbystřit během mrknutí oka. Pokud se necháte nachytat na tuto slovní hříčku, měli byste se vrátit do první třídy pomocné školy, kde vám opět vše vysvětlí od základů. Ženská, která se dočká odpovědi na tuto větu, se vždy a za každých okolností zlobit bude.womanvsman

Další nevinnou lež zažil jistě každý chlap, který měl ve svém životě aspoň trochu atraktivní partnerku. Vyrazíte si s ní a jejími kamarády společně do hospody a jen pár sekund co se usadíte, se kolem ní motá slizký chlap, který má chlípné poznámky a ruce všude jen ne v kapsách. Pokud začnete něco své drahé polovičce něco namítat, jistě vám řekne, že jde jen o kamaráda. Za žádných okolností nebuďte trouba a neskočte jí ne med. To radši dejte na svůj instinkt lovce.

Jsi ten nejlepší milenec, jakého jsem kdy měla. Tuto lež by chtěl slyšet aspoň jednou v životě každý muž. Jenže co když se vám to stává skoro u každé ženy, se kterou se vyspíte. Buď patříte mezi nadané muže od přírody a jste druhý Casanova anebo vám prostě kecá, což je přijatelnější verze vůči egu vaši kolegů. Nicméně jistě to neříká, aby vám ublížila, ale možná proto, že jste při aktu až moc v křeči.

Nic mi není. Ne opravdu ne, jsem v pohodě. Pokud uslyšíte tuto větu, okamžitě se vzdalte od své drahé polovičky, nebo aspoň dejte na stranu všechny ostré předměty. Je to jasný varovný signál, že jste na něco zapomněli. Pronesením této věty, totiž začíná skutečný problém, který bude těžko k uhašení.