Magic Fluids: Tapeta, která oživí telefon

Máte rádi barvičky a také často měníte tapety na svém telefonu, ale pořád to není jak se tak říká ono? Pak vám přinášíme zajímavou aplikaci, která potěší vaše oko, pohraje si s vaší fantazií a ještě vám zkrášlí prostředí telefonu. Její jméno je Magic Fluids.

Jedná se o jednoduchou aplikací, kterou bychom mohli i nazývat hrou. Základem aplikace je plocha, která se tváří jako prostor, ve kterém nehybně stojí kapalina, například voda či olej. Do této nádrže s tekutinou přidáváte další tekutiny, které jsou různě zbarvené, určujete jim, jakým směrem se mají vydat, a pozorujete, jak se do sebe barvy krásně vpíjí, tvoří obrazce a splývají. Zkrátka fyzika zde běží na plné obrátky a vytváří nevšední podívanou pro vaše oči.

Základní verze této aplikace svému uživateli příliš nástrojů, barev a druhů tekutin nenabízí, ale jelikož je zdarma, může posloužit jako tester, na kterém si vyzkoušíte, zda byste chtěli podobnou aplikaci zakoupit. V plné verzi pak můžete měnit barvy tekutin, struktury, sytost barev, rychlost splývání atd. Nejlepší však je, že si můžete celou vytvořenou scenérii nastavit jako pozadí plochy vašeho telefonu či jako spořič. Zdokonalíte si tak mobil podle obrazu svého.

Celá aplikace vás přijde pouze na 40 korun, což není nikterak velký peníz. A abychom vás navnadili ještě o něco více, nedávno byla do této aplikace přidána také možnost kouzlit s kouřem. Jeho vlastností je pomalé vstřebávání a potěší ve chvílích, kdy chcete jen relaxovat a přinést potěchu svým očím. Jedná se tak o skvělého společníka pro dlouhé chvilky, při kterém se zabavíte a dokonce vytvoříte i něco pěkného.

Celé ovládání aplikace je velice jednoduché a stiskem jen několika málo tlačítek se okamžitě dostanete na kapalinové pláno, které čeká jen a jen na vás. Tak neváhejte a pusťte se do tvorby!

Stáhnout Magic Fluids