Nabídka řemeslníků, produktů a služeb

Kdo někdy sháněl vhodného řemeslníka či určitou službu, potvrdí, že to není nic jednoduchého. Proto jistě každý s radostí uvítá poptávkový portál, který se o vše postará sám. Jedná se o službu, kterou najdete na internetu pod názvem TrhPoptávek.cz. Ten disponuje firemním katalogem, katalogem řemeslníků a také výrobců mnoha produktů.

Jak trh poptávek funguje

Tento poptávkový systém je naprosto jednoduchý. Zcela zdarma si zadáte to potřebujete a pak už jen očekáváte nabídky, které vám budou jednotliví dodavatelé zasílat na vaši e-mailovou adresu. Zadat poptávku zdarma tak pro vás znamená, že nemusíte kontaktovat jednotlivé řemeslníky či firmy každého zvláště, jelikož je takto oslovíte hromadně.

Jak Trh poptávek postupuje

Konkretizace poptávky

Aby vaše poptávka byla co nejpřesnější, můžete ji doplnit o připojenou vizualizaci, fotografii nebo další dokumentaci. Dodavatelům to usnadní pochopit vaše přání a správně propočítat cenovou kalkulaci.

Co můžete poptávat?

Poptávat lze prakticky všechno, to znamená jak řemeslnické práce, tak služby nebo i konkrétní produkty. Největší bývá poptávka po řemeslnících, kterou může díky Trhu poptávek dokonale využít, aniž byste byli odkázání na řemeslníky ve svém okolí. Stačí zadat název řemesla jako například zednické práce, poté zadáte odvětví, v tomto případě stavebnictví a nakonec příslušný kraj, kde bydlíte, nebo kde máte třeba svůj rekreační objekt.