Naučte se vybírat pánskou módu

Nejen ženy, ale i muži se rádi hezky a elegantně oblékají a to nejen při formálních příležitostech. I oni mají cit pro módu. Pánská móda zahrnuje vše, co muž potřebuje, aby se mohl oblékat elegantně, ale i ležérně.

Jak vybrat to správné oblečení

Pro formální příležitost, do práce, na jednání či schůzky jsou vhodné stylové obleky, košile a kravaty, které doplní elegantní pánská obuv. Mezi klasické barvy patří černá či antracitová, jež podtrhnou elegantní a nadčasový vzhled. Módním trendem se stávají saka s úzkými klopami. Mezi košilemi vedou byznys košile s klasickým límečkem. Celý outfit doladí vhodně zvolená kravata, kterou volíme podle barvy obleku a košile.

Pro neformální příležitost, na setkání s přáteli nebo dny volna jsou vhodné džíny a sportovní oblečení. V nabídce je široký výběr triček s krátkým i dlouhým rukávem, sportovně laděných košilí i mikin.

Pro sport a odpočinek se hodí trendy tepláky, které jsou určeny pro aktivní muže. Jsou velice pohodlné a vybírat lze z různých variant – s manžetou i bez ní, klasického střihu nebo se sníženým sedem. Skvěle je doplní tričko, které nesmí chybět v žádném pánském šatníku. Vybírat lze ze široké škály barev, s potiskem i bez něj.

Máte – li rádi nevtíravý a elegantní styl, vybírejte z nabídky světlejších barevných odstínů.

Velice oblíbená jsou trička s různými potisky.

Pokud chcete budit dojem elegance, sáhněte do nabídky polokošilí. Jsou nejen sportovní, ale i velice elegantní.

Co se týče mikin, popularitu a oblibu si získávají mikiny s maskáčovým potiskem či kapucou. Jste – li vyznavači Casual stylu, v nabídce naleznete mikiny klasických barev, se zapínáním na zip.

Zapomínat nesmíme ani na spodní prádlo

Pánské spodní prádlo, stejně jako dámské, je také módní záležitost. Ty tam jsou doby, kdy byly v nabídce pouze klasické plátěné trenýrky. V současné nabídce vede bavlna, pohodlné pánské prádlo je základ. Někdo dává přednost slipům, někdo obléká boxerky, které patří v současné době mezi velice oblíbené. Nezáleží však na tom, jaký druh si obléknete, důležití je, aby jste se cítili pohodlně.