Nechte si navrhnout interiér odborníky

Ne každý má dar vidět ve svém interiéru jeho „ducha“ a osobité kouzlo. Stejně tak nemůže mít každý výtvarné cítění a schopnost objevovat i u zdánlivých maličkostí jejich skrytý efekt. Chcete-li rekonstruovat svůj byt tak, aby výsledkem bylo originální, ale útulné prostředí, pak vám může neuvěřitelně pomoci bytový designer. Tento odborník dokáže váš interiér neskutečně proměnit, aniž byste museli vynakládat horentní sumy za koupi nového nábytku či různých bytových doplňků.

Předností bytového designéra jsou zejména jeho výtvarné schopnosti, odborné znalosti, fantazie, erudice a představivost. Na rozdíl od běžných lidí mají bytoví designéři odvahu řešit prostor i neobvyklým způsobem. Prostě dokáží i z obyčejného bytu vytěžit maximum a vykouzlit atmosféru, která uchvátí vás i vaše návštěvy.

Skupina profesionálních designérů

V roce 2006 se skupina profesionálních bytových designérů sdružila pod značku pwinterier.cz a nabízí své služby nejen jednotlivcům, ale i firmám, kterým navrhuje a realizuje originální proměny jejich prostor. Prvním předpokladem úspěšného provedení je pochopení klientových přání a představ. Poté vám designéři předloží několik návrhů a vizí, které po vzájemné dohodě zrealizují.

Krédem celé skupiny pwinterier.cz je, každá zakázka je pro tyto profesionály výzvou přesvědčit klienta o své vizi ideálního bydlení. Největší odměnou pro bytové designéry je úžas z proměny, který spatří v očích klienta. Efektního výsledku dosahují využitím každé maličkosti, která byla majiteli bytu či jiného prostoru dosud nepochopitelně skryta.

Co je pro designéra nezbytné

Základem je pochopitelně mimořádná představivost, fantazie, výtvarné schopnosti a umění objevit v každém prostoru jeho dosud skryté kouzlo. Ovšem při své práci se neobejde také bez znalostí nejrůznějších materiálů a technologických postupů. To vše opravňuje skupinu designérů sdružených pod značkou pwinterier.cz, aby nabízela své služby nejen při rekonstrukcích starších objektů a bytů, ale také při stavbách rodinných domů, komerčních budov, kanceláří a dalších interiérů i exteriérů. Návrhy interiérů od pwinterier.cz pomáhají klientům vyvarovat se chyb, které by mohly být nevratné.