Nízkoenergetické domy a dřevostavby

Maximální úspora energie je důležitým trendem bydlení současné doby. Pokud uvažujete o novém bydlení, je pro vás velkou příležitostí nízkoenergetický zděný dům nebo dřevostavba. U obou typů domů si můžete vybírat z řady variant, typů a provedení.

Stačí se obrátit na společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o., která má sídlo v Praze a pobočky v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Uherském Brodu, Hořovicích a Rokycanech. Specializací této firmy je projektování a výstavba zděných domů a dřevostaveb. Zejména nízkoenergetické domy, které staví na klíč, jsou ukázkou moderního současného bydlení. Každý dům je esteticky a účelně projektován a bydlení v něm jen nejen příjemné, ale díky kvalitním technologiím také překvapivě nízkonákladové.

t

Dřevostavby na klíč

Dřevostavba má celou spoustu výhod oproti stavbám z jiných materiálů. Společnost nabízí dřevostavby na klíč, které vynikají především výraznou úsporou energie při provozu objektu. Zásluhu na tom mají především použité materiály a jedinečné konstrukční řešení. Zateplení domu je řešeno kvalitním německým systémem BASF MULTITHERM. V souhrnu pak je bydlení a provoz těchto dřevostaveb maximálně úsporné. Oproti jiným systémům ušetříte na provozu dřevostavby každý měsíc zajímavou částku.

Při rozhodování o novém bydlení vám firma pomůže již od samého počátku. Nabízí nejen stavbu a předání nového domu na klíč, ale zajistí vám i optimální financování. Můžete využít službu spočívající ve správném nastavení hypotečního úvěru, který vám přinese nezanedbatelnou výhodu. A sice, že v rámci tohoto nastavení můžete získat každým rokem jednu hypoteční splátku zpět. To však není všechno, jelikož nabízí i také možnost získání legálního daňového odpočtu v každém roce, a to ve výši jedné průměrné měsíční hypoteční splátky. Díky tomuto chytrému nastavení tak můžete získat v průměru částku od 250 až do 570 tisíc Kč.

Postup výstavby

Výstavbu nízkoenergetických domů a dřevostaveb zajišťuje firma až po předání kompletně hotové stavby zákazníkovi. Znamená to nejprve zpracování optimalizované projektové dokumentace, nastavení optimálního financování, rychlou výstavbu, v rámci které je běžné poradenství a konzultace a ve finále předání klíčů zákazníkovi. Všechny objekty od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. jsou běžným standardem pro každého zákazníka bez rozdílu.