O jaké půjčky se nejčastěji žádá a jaké je jejich následné využití?

Finanční trh je aktuálně naplněný k prasknutí nejrůznějšími finančními produkty, jež zahrnují také půjčky a úvěry. V posledních letech nabídek půjček a obecně poskytovatelů půjček výrazně přibylo, je to pravděpodobně způsobené tím, že přibylo také zájemců o půjčky jako takové. I když se za poslední léta výrazně zvedla minimální mzda a taktéž plat v mnoha společnostech, pravdou je, že si lidé stále půjčují. Zvyšující se mzda či plat jen poukázala na to, že je stále na co si půjčovat.

Podle posledních statistik je každý druhý Čech zadlužený. Důvodů k půjčkám bývá nespočetně mnoho. Prozraďme si proto půjčky, o něž se žádá nejčastěji, a zároveň si prozraďme i to, k čemu jsou nakonec využité.

Půjčky na auto slouží ke koupi osobního vozidla

Finanční trh je nyní plný půjček, s nimiž jste se třeba před několika lety nemuseli vůbec setkat. Jistou novinkou jsou například půjčky na auto, což jsou půjčky, které jsou výhradně určené na koupi osobního vozidla. Není tedy překvapením, že půjčky na auto, o něž se aktuálně velmi aktivně žádá, jsou využity ke koupi automobilu, o kterém se už dlouhé noci sní a touží.

Rychlé půjčky online na dovolené i na včasné zaplacení výdajů

Ještě oblíbenějšími půjčkami jsou však rychlé půjčky online, které se využívají prakticky k čemukoli vás napadne. Jelikož je o ně rychle požádáno, jsou rychle schváleny a po schválení jsou peníze opravdu rychle poslány na bankovní konto zadané v žádosti. U Razdva půjčky je to dokonce jen patnáctiminutový proces.

Jelikož jsou peníze získané velice brzy, rychlé půjčky online pokrývají mimořádné výdaje, které je třeba uhradit, také jsou často tím, co pokryje zálohu na dovolenou, které se nechceme vzdát, ale na kterou zatím nemám potřebné finance.

Půjčky do výplaty nám zachraňují život

K dalším oblíbeným nebankovním půjčkám patří také půjčky do výplaty, které nás mohou vytáhnout z průšvihu. Tím průšvihem se myslí situace, kdy naše peněženka zeje prázdnotou, a kdy do výplaty zbývá ještě mnoho dní.