Poznávací zájezdy do Francie

Na světě je mnoho překrásných zemí, ale jen málo z nich je tak půvabných, jako Francie. O její kráse svědčí i skutečnost, že se jedná o nejnavštěvovanější zemi na světě. Snoubí v sobě tolik bodů zájmu, že si každý najde svůj důvod, proč sem vyrazit.

2Jedná se však o velkou zemi a její hexagon, kterým je nazývána díky svému tvaru, svírá nespočet míst stojících za navštívení. Prozkoumat celou Francii by byl nadlidský úkol, ovšem díky poznávacím zájezdům je to možné i v krátkém čase. Zájezdy do Francie nemusí být jen týdenní a čtrnáctidenní dovolenou, ale může se jednat i o příjemný několikadenní výlet, který se stane možností, jak poznat kouzla nových lokalit.

Francii lze vychutnat všemi smysly

3Francie je země romantiků, vkusných umělců, domov největšího množství slavných parfémů a historickým milníkem, který změnil celou Evropu. Objevovat Francii neznamená jen poznávat nová místa, ale také vychutnávat jedinečnou atmosféru, okusit vytříbená vína, podlehnout místnímu kulinářskému umění a na chvíli se přesunout do zcela jiného vesmíru.

Francii lze využít k návštěvě vyhlášených rekreačních míst, kde si lze dopřát relax na místních plážích, lze se také vydat po stopách místní historie, která je velmi zajímavá.

 

Kam se ve Francii vydat

Lokalitu je vhodné vybrat podle toho, po čem každý touží. Samozřejmostí by měla být návštěva hlavního města spojená s pohledem na monument, který je dominantou celé Paříže, Eiffelova věž. Milovníci umění a architektury jistě nepohrdnou návštěvou Louvru a shlédnutím místních pamětihodností.

4Milovníci slunce a moře by neměli vynechat Azurové pobřeží, které je omýváno teplým Středozemním mořem. Opačný cíp Francie nabídne větrem ošlehanou Bretaň, která má své neopakovatelné kouzlo. Moře ze dvou stran lze Francii závidět a za shlédnutí stojí obě pobřeží. Francie je považována za kolébku nejlepších vín a pokud patříte mezi jejich příznivce, můžete dovolenou zasvětit i návštěvou slavných vinařských oblastí Burgundska a Champagne, které mohou být spojeny s jejich četnou ochutnávkou.

Francouzi jsou velmi hrdí na svou architekturu, kterou lze obdivovat například u zámků na Loiře, kde se jich nachází více, než 60. Poznávací zájezdy do Francie jsou kvalitně strávenými okamžiky, na které lze vzpomínat celý život. Pokud si chcete užít Francii v celé své kráse, je vhodné využít cestovní kancelář Redok Travel, která se na poznávací zájezdy do této země specializuje.