Pozvánka na koncert od Jirky Vodrážky

Zdravím všechny přátele, kamarády a občany Velkých Popovic.

Rád bych vás touto cestou pozval na můj koncert (jakožto rodilého popováka) s doprovodnou kapelou. Koncert se bude konat v pátek 18.10.2019 od 20 hodin v sále Sokolovny ve Velkých Popovicích u příležitosti křtu mého druhého autorského CD. Bude se jednat o koncert v poprockovém stylu. Společně se mnou vystoupí Markéta Poulíčková, která se úspěšně zúčastnila jedné z prvních soutěží „Super Star“ , dále pak soutěže „The Voice“(kde skončila jako třetí) a v současné době zpívá v muzikálech Carmen, IAGO a jako sólistka v evropském projektu Rock the Opera, např. ve Vídeňské opeře (kam jsem byl pozván a před vyprodanou operou to byl krásný zážitek). Markéta se mnou nazpívala dva duety a na oba jsme natočili i videoklipy. Zároveň mi Markéta koncet bude moderovat, protože je i dobrá moderátorka a již nějakou dobu moderuje na internetovém rádiu Impuls.

Dále se mnou vystoupí i zpěvačka Gabriela Goldová, která v současné době žije také ve Velkých Popovicích (tak to bude takové popovický-popovickým) a také se mnou nazpívala dva duety. Jinak Gabriela úspešně vystupuje v Polsku, kde je známější než u nás. Pokud vím, tak Gabi již u nás v Popovicích na Sokolovně vystupovala a ohlasy byly pozitivní. Dále účinkovala v country muzikálu „Benzín a mejkap“, zahrála si i ve filmu Babovřesky 2 a má ještě spoustu jiných aktivit.

Jinak můj pseudonym je „ jyrzzy“, který mi vymyslel můj letitý kamarád Honza Hledík se slovy: „ Když chceš rozjíždět svojí novodobou hudební kariéru, tak v téhle době se nemůžeš jmenovat obyčejně Jirka Vodrážka, ale musíš mít nějaké umělecké jméno, abys mohl eventuálně prorazit i do tý Ameriky“. Tak mu povídám, ať nějaké chytré vymyslí. No, a za týden jsme se sešli v hospodě a od tý doby jsem „jyrzzy“.

Pokud se budete chtít seznámit předem co produkuju a nekupovali jste tzv. zajíce v pytli, podívejte se na internet a moje stránky www.jyrzzy.cz kde najdete o mě „skoro všechno“ nebo napište do vyhledávače na Facebooku, YouTubu jyrzzy a vyskočím tam na vás.

Na inzerátu nebo plakátu se dozvíte ostatní informace ohledně vstupenek atd.

Chtěl bych ještě poděkovat OÚ Velké Popovice a agentuře Film & music s.r.o. za podporu a spolupořádání mého vystoupení.

Tak se na vás budu těšit a doufám, že si to společně užijeme.

Zdraví „jyrzzy“ ( jinak obyčejný Jirka Vodrážka )

Webové stránky: http://www.jyrzzy.cz

FB: https://www.facebook.com/jyrzzy.cz/

Instagram: https://www.instagram.com/jyrzzy/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1U1R5Ohg3qmHpUOi22nN5Q