Privátní Cloud Sherlybox: Skvělé řešení pro ukládání a sdílení dat

Téměř každá firma s IT oddělením dnes potřebuje využívat úložiště pro sdílení dat. Obvykle se k tomu využívají veřejné cloudy, které ovšem nejsou příliš bezpečné a rovněž jsou velmi pomalé. Většina dostupných řešení je vhodná jen pro sdílení malých souborů a to představuje v mnoha případech problém.

sherly-box-privatni-cloud

Proto přišel na trh privátní cloud Sherlybox, který znamená změnu v ukládání a sdílení dat. Jedná se v podstatě o jedinečné zařízení a software na sdílení a ukládání dat. Pokud už nechcete využívat veřejných úložišť Sherlybox vám nabídne ty nejlepší podmínky pro práci v týmu. Celá vaše firma může využívat toto úložiště k bezpečnému sdílení dat, které funguje, i když je někdo z vašich kolegů vypnutý.

Jedná se o skvělou volbu i pro sdílení velkých souborů do 20 GB, pokud tedy pracujete na velkých projektech, toto privátní úložiště vám ušetří mnoho času. Toto zařízení je plně mobilní a velmi rychle se synchronizuje.

Co ještě Sherlybox a aplikace Sher.ly umí

Jednou z důležitých funkcí je automatické zálohování dat, ke kterým budou mít přístup jen členové vašeho týmu. Svůj privátní cloud řídíte pomocí aplikace Sher.ly, kde sdílíte své soubory, vytváříte pracovní týmy, apod. Důležitou funkcí je zde časová osa, jejím prostřednictvím můžete sledovat, co se v zařízení děje, tedy kdo nahrává soubory aj., výrazně to zvýší efektivitu práce. Přítomná aplikace vám zajistí nejen sdílení, ale také konverzaci, která je zcela bezpečná a zvýší přehled o stavu probíhajících projektů. Další nespornou výhodou je možnost propojit s aplikací Sher.ly takový nástroj jako je Slack anebo integrovat své veřejné cloudy (Dropbox, Google Drive, OneDrive).

Samotný Sherlybox je moderní nadčasově vyhlížející zařízení, které skvěle pasuje do každé kanceláře. Stane se vítaným pomocníkem, kterého využijete u všech vašich projektů. Více informací o tomto technologickém skvostu se můžete dočíst na intuitystore.com.