Pure Hate

Trh s bílým masem vyplivl neokoukanou mlaďoučkou kost, plnou drzých návrhů – říkejme jí Succubus. Teď vážně – jedná se o stále ještě vyvíjející se zárodek osobitého uměleckého počinu osmnáctileté Kristýny, studující Grafický design na High school v Brně, která se však na místo slibné kariéry školní roztleskávačky, vydává na dráhu panensky provokujících návrhů „Urban fashion“,

které jsou charakterizující jen pro určitou komunitu (vstup do ní máte po návštěvě tetovacího salonu). Vážení, je mi ctí, představit vám hipster Blanku Matragi s veganskými návrhy na svých, již k prodeji proklamovaných svršcích…

Ty btw nepochází ze sériově vyráběného textilu, nýbrž z plodných rukou Kristýniny kolegyně. Každý kousek je tak skutečným originálem a poctivou ruční prací, což potvrzuje i skutečnost, že zprvu tužkou na papíře navržené motivy, krom autorského práva, podléhají i omezené limitaci.

Kromě konzumentů obsahu kompostérů, si i lascivní pin-up holky, námořníci z Pearl Harboru, potažmo vojáci z bitvy u Gettysburgu, rozhodně přijdou útratou v „Pure Hate Clothing“ na své, ba dokonce, když na to přijde – umělkyně je svolná i k vlastnímu nápadu návrhu na zakázku, takže již brzy můžete chodit i s karbanátky na tričku.

Vymýšlet a utrácet můžete zde: https://www.facebook.com/PureHateClothing, svou koupí podpoříte také aktuálně ochrnutého psího miláčka.

Autor: Zuzana Shilla N.