Slabá erekce vám ničí sebevědomí? Najděte řešení

Pro sex je pevná erekce nezbytná a pokud se nedostaví, pro muže je to krajně nepříjemná situace. Když se to stane jen občas, nejde pravděpodobně o nic vážného. Pokud se ale problém stále opakuje, může to mít neblahý dopad i na psychiku, většina muží se za problémy s erekcí stydí a ne vždy jsou ochotní o svém problému mluvit, třeba i před lékařem. Včasné řešení nedostatečné erekce je však na místě.

Tablety pro dosažení erekce

Pokud nastanou problémy s erekcí, mnoho můžů pomyslí na Viagru nebo generické léky. Ve Viagře najdeme sildenafil, to je účinná látka, která dokáže zajistit pevnou erekci. Většinou je potřeba ji užívat více než hodinu před stykem, aby se stihla vstřebat. Následně postačí vzrušení a stimulace, aby se dostavila pevná a dlouhotrvající erekce. Lepší erekce je s léky se sildenafilem téměř zaručena. Nezakoupíte je však bez předpisu, ten vám vystaví urolog. Předpis má své důvody, Viagra může být nebezpečná při předávkování, může na ní vzniknout závislost a také je nebezpečná pro lidi se srdečními obtížemi a vysokým krevním tlakem.

Léky na erekci bez předpisu

Dnes můžete snadno zakoupit tablety s obsahem sildenafilu i bez předpisu a tím si zajistit prášky na erekci i bez návštěvy urologa. Příliš se to nedoporučuje, protože urolog udělá krátké vyšetření, aby zjistil, jestli není problém někde jinde. Někteří muži se ovšem stydí se svým problémem svěřovat a tak si raději koupí prášky na erekci bez předpisu. Nejpopulárnější a nejúčinnější náhradou Viagry je Kamagra. Jde o léčivo, které vyrábí indická společnost Ajanta Pharma. Obsah sildenafilu je zde obvykle menší, ale jde o stejnou léčivou látku. Na rozdíl od Viagry je kamagra dostupná i ve formě gelu a šimivých tablet. Účinek i dávkování je stejné jako u Viagry. Pokud se pro nákup rozhodnete, není vhodné vybírat zahraniční obchody nebo pochybné eshopy, abyste měli jistotu,že jde skutečně o výrobek, který potřebujete.