Stavebniny online? Navštivte Baushop

Nakupování prostřednictvím internetových obchodů se u spotřebitelů těší stále větší oblibě. Jedním z těchto obchodů je eshop Baushop, který se zaměřuje především na stavebniny. Zákazníkům z řad velkých firem i drobných stavebníků nabízí veškerý sortiment pro střechy včetně nejrůznějších střešních doplňků a pochopitelně také střešní krytiny. Na výběr jsou například plechové krytiny, bitumenové desky, asfaltové šindele nebo velice oblíbené polykarbonátové desky, které jsou vhodné na malé plochy typu pergol, zastřešených předzahrádek u restaurací apd.

Sortiment stavebnin

Baushop jsou stavebniny, kterou přijedou za vámi. Stačí si vybrat z bohaté nabídky v pohodlí svého domova a zboží vám dovezou až k vám domů. Na trhu stavebních materiálů pro suchou výstavbu působí tento obchod již více než 15 let. V jeho nabídce najdete pestrou škálu kvalitních a v praxi ověřených materiálů a produktů vesměs od renomovaných výrobců. Stavebníci si zde mohou pořídit stavební systémy materiálů pro komplexní řešení. Pokud si v Baushopu objednáte jakékoliv zboží, které je skladem, bude k vám dopraveno maximálně do 4 pracovních dnů. Druhou variantou je osobní vyzvednutí v jedné ze 20 poboček, a to již za pouhých 30 minut od objednání.

Střešní doplňky

Pokud stavíte nový dům, nebo rekonstruujete starší objekt, budete postaveni před otázkou, jakou střechu a jakou střešní krytinu použít. Střechy ovšem netvoří pouze střešní krytiny, ale také další střešní doplňky. Především jsou to okapy nebo také střešní okna, která se osazují na šikmé střechy.

Další nabídka Baushopu

Máte-li rodinný dům, určitě oceníte praktické zakrytí vchodu do domu. V případě nepříznivého počasí, za deště či sněžení vás před nepohodou ochrání vchodové stříšky. Elegantně působí například stříška vyrobená z práškově lakovaného hliníku, která je zasklená čirým plexisklem tloušťky 4 mm. Na výběr je několik rozměrů a barevných kombinací. Pokud chcete ušetřit náklady na elektrickou energii, můžete si v Baushopu koupit i efektivní větrné turbíny.