Také uděláte pro spokojenost svých dětí cokoli?

Angličtí manželé nechali postavit nádherné letní sídlo v okolí britského národního parku Broads, které naleznete na hranici Norfolku a Suffolku. Udělali to pro své děti.

Moderní dům se starým nádechem byl inspirován rybářskými domky a lodními doky. Teritoriální umístění domu – tedy zmiňovaný národní park, je zároveň domovem ptactva, které rodinu dokáže uklidnit od každodenního stresu. No není to ideální místo pro život?

Atmosféru, kterou nabudete již z pouhých fotek, bychom vám přáli zažít v rámci vlastní nemovitosti, která zavání holandským nádechem. A přitom se zde zachovává tolik anglických prvků!

Únik na venkov

Manželé Patrick a Claire Michell dům sami navrhli pro své dvě dcery ve věku čtyř a jednoho roku. Přáli si, aby jejich děti zažily dětství v tom nejkrásnějším prostředí za doprovodu přírody. Únik na venkov je obrovskou relaxací zejména pro městského člověka. Patrick a Claire tak do domu zakomponovali prvky, které si sami vybavují ze svého dětství.

Materiál, který byl použit na stavbu onoho domu, je kámen i dřevo. Dům měl za úkol, aby i přes modernismus uvnitř, vypadal tak trochu archaicky. Interiér uvnitř je jednoduchý, snadný na údržbu, vzdušný a čistý. Prim hraje výhled do přírody, proč se rušit elementy v domě?

Možnost pronájmu

Dvě ložnice, koupelna, pracovna a technická místnost – to vše stálo neuvěřitelných třicet miliónů korun, přičemž jen pozemek stál deset. Nenechte se ale zmást – rodina má dům na hypotéku. Aby ji mohli splácet, nabízejí toto venkovské sídlo rovněž k pronájmu. Pokud i vy chcete v tomto paláci přespat, cena za tři noci vás vyjde na třicet tisíc korun.