Těhu móda pro každou nastávající maminku

Těhotenská móda je mezi maminkami velmi populární. Akorát, že jí je stále nedostatek. Maminky jsou tak nucené brát, co je a kolikrát se jim kousky oblečení ani nelíbí. Nová těhotenská móda by vám mohla pomoci. Je velmi pohodlná, volná, přesto sexy.

I v těhotenství se dají nosit rafinované střihy

Budete si připadat lehčí a potlačíte tak své pocity „slona v porcelánu“. Klasická elegantní těhotenská móda s módními prvky okouzlí každou těhulku od šatů, tílek, triček, tunik až po šaty a kalhoty. Vyberete si tu zcela nový a jedinečný šatník. Všechny kamarádky jen tiše závidí!

tehotenska-moda-4

Nenoste vytahané staré tričko, když si za dobrou cenu koupíte exkluzivní kousek. Budete v něm vypadat úplně jinak. Napadlo vás těhotenské focení v ateliéru? S tímto oblečením na fotografiích jistě zazáříte. Je perfektní, střihy padnou, jsou dostupné v několika barvách a velikostech. Je na vás, jakou barvu si pro svůj outfit zvolíte. Výrazná růžová a slunečná žlutá vám dodají energii a správné těšení se na miminko.

Většinu věcí budete moci využít i po porodu

Ležérnost těchto střihů padne také netěhotným ženám. Některé ženy mohou skrývat větší bříško, i když nejsou těhotné. Mohou za tím stát třeba zažívací potíže včetně nadýmání. Začněte se hýbat, zdravě jíst a uvidíte, že vám bude lépe. Těhotenské oblečení si oblíbíte po dobré večeři – nekopíruje křivky těla a nezvýrazňuje faldíky. Pokud tedy toužíte po unikátním oblečení, které něco vydrží, čtete správný článek.

tehotenska-moda-2

Roli hraje kombinace materiálů

Bavlna s elastanem a polyesterem krásně pruží a neodhaluje nedostatky, např. pocení. Těhulky mají problém zavázat si boty, u toho se pěkně zapotí. Mít na sobě volné tričko, které se na ně nepřilepí, jistě ocení. Těhotenská móda nemusí znamenat nadměrné velikosti od XL výše, stačí si jen vybrat vhodný střih a materiál.

tehotenska-moda-5