Už jste slyšeli o malém pivním ráji v Brně?

Brno je skvělé místo pro život díky krásné okolní přírodě, brněnské přehradě, hradu Špilberk a spoustě možností ke kulturnímu a sportovnímu vyžití. Také je zde mnoho zajímavých a oblíbených vináren, kaváren a restaurací.

Milovníci piva mají v Brně příležitost vychutnat si malý pivní ráj, kde jsou pro ně připravena jak běžná, tak speciální piva. Kromě výčepních piv si zde mohou zakoupit nejrůznější druhy lahvových piv i sudových piv, kterých je na výběr neuvěřitelné množství. Nikde jinde nemáte příležitost si vybírat z více než čtyř stovek lahvových a sudových piv.

V nabídce jsou nejen česká piva, ale i různé zahraniční značky. Kromě klasických skleněných lahví jsou v prodeji také piva v pet lahvích. Skvělým dárkem jsou speciální dárková balení ve zvláštně tvarovaných lahvích nebo v pětilitrových soudcích, které lze zakoupit včetně malého výčepního zařízení. Je to výborná příležitost, jak si zpříjemnit třeba víkendové grilování na chatě, nebo posezení s kamarády.

Výčepní zařízení

Jak amatérští pivaři, tak profesionálové a majitelé pivnic, pivních barů a restaurací ocení servis a prodej výčepního zařízení všeho druhu. Výhodou pro zájemce je skutečnost, že 85% zboží je skladem, takže vybrané výčepní zařízení si mohou odvézt prakticky ihned, nebo mohou využít dopravu, která je navíc zdarma při zakoupení zboží, jehož cena překročí částku 4 tisíc korun.
Kromě prodeje lze v brněnském pivním baru využít také půjčovnu výčepního zařízení, což je výhodné například při pořádání rodinné oslavy, podnikového večírku či jiné příležitosti.

Pivní ráj rovněž zajišťuje montáž, servis a sanitaci pivních zařízení pro město Brno a celý jihomoravský kraj. Všichni fandové lahodného zlatého moku se mohou dozvědět spoustu informací i užitečných rad na

webových stránkách Svet-piva.cz. Naleznou zde informace ze světa piva a pivovarnictví, přehled pivních akcí a slavností, rady a návody k výčepním zařízením, ale i diskuse, recenze a inzeráty ohledně piva.